Yılbaşında Hangi Otele Gidelim ?

Evet, bugünlerde yavaş yavaş sorulmaya başlandı sanıyoruz bu soruya :) “Yılbaşında hangi otele gidelim?” Siz de arama motoruna “yılbaşı tatili kaç gün?” yazdıysanız eğer doğru yerdesiniz. Şu an resmi olarak 1 gün görünmekte. 1 gün yani 24 saat, 1.440 dakika ve dahası her saniyesi kıymetli bir zaman dilimi. Geçtiğimiz yıla veda, önümüzdeki yep yeni bir yıla merhaba diyeceğimiz gün. Yani özel bir gün.

Yılın son gününü tamamen çalışarak geçirmek gibi bir yükümlüğünüz yok ise en özel şekilde planlayın lütfen. İmkanlarınız dahilinde bu süreyi artırabilirseniz de şahane. Biz her yıl blogda, aralık ayında, otellerimizin gala konseptleri belirlendikten sonra duyuruları yaparız. Yeni yıla girerken öneriler, şeflerimizin evde yılbaşı sofraları için tavsiyeleri… Önümüzdeki günlerde yine bu yıla özel yepyeni gala programlarımızı sizlerle paylaşacağız. Bu önemli gün için otel seçiminizi kolaylaştırmak adına daha erken yazmak istedik. Size Antalya’ın iki özel kıyısında, iki özel otelden bahsedeceğim. Bir otelimiz tatilin kalbinin attığı yer olan Kemer’ de; Crystal De Luxe, diğer özel otelimiz ise büyüleyici mimarisi ile buram buram tarih kokan şehir Side’ de yer alan Crystal Sunrise Queen Luxury…

Bu özel iki otelimiz arasında seçim yapmak biraz zor olacak farkındayız :) Her iki otelimizde size, deniz, doğa, lüks konsept bir mimari ve hizmet sunmakta. Blog arşivimizde otellerimizin kendilerine ait kategorilerinden inceleyebilirsiniz. Kolay ulaşım için link ;

Sunrise Queen Blog

Crystal Deluxe Blog

Aileniz ile, sevdikleriniz ile ya da kendiniz ile baş başa bir tatil, yeni yıla girerken harika gelecektir. Eğer bu yazımızı okuduysanız ve bu özel 2 otelimiz arasında siz seçim yaparken biz de gala programlarımızı sizlere duyurmak için yeni blog yazımızı düzenliyor olacağız. Crystal Hotels Blog’ da sizlere her hafta başka bir otelimizi, otelimizin bulunduğu bölgelere dair rotaları, tatile dair her ilgi çekici konuyu keyifle sunuyoruz. Takipte kalın!

Yeni yıla girerken ya da 2020 için güzel bir tatil planlamayı hayal ediyorsanız sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını bu yıl kaçırmayın. Sizler için birebir tatil danışmanlığı yapan çalışanlarımız var. 444 0 558 i arayarak Tatil Danışmanlarımız ile size özel bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız