Yepyeni Bir Crystal Admiral

Nevi şahsına münhasır otelimiz deriz biz Crystal Admiral için. :) Neden böyle söylediğimizi anlatan bir yazımızda var blogda. Crystal Admiral kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Crystal Admiral’ in nasıl bir otel olduğunu bizden duymak yerine, misafir yorum sitelerinde yer alan yorumları okuduğunuzda eminiz oteli merak edecek ve belki siz de hemen bu otelde tatil yapmak isteyeceksiniz.

Bu otelde farklı bir şey var. Mekanın ruhuna inanır mısınız ? Bazı mekanlar bir ruh taşır. İşte bu otelde bir ruha sahip. Antalya Manavgat Bölgesi’ nde yer alan Crystal Admiral, bu güne kadar misafirlerini memnun ederken, gerçekleşen renevasyon ile artık yepyeni bir otel. Odaları, konseptleri, çocuklar için olmazsa olmaz aqua parkı tamamen yenilendi. Mekandan yönetimine yansıttığı ruh ile şimdi görsel olarakta yepyeni bir hal aldı. Crystal Admiral, kapsadığı alan ölçümü ile oldukça görkemli bir oteldir. Koridorlarında, alanlarında dolaşırken otel tamamen dolu olsa bile kalabalık hissi vermez. Deniz tarafında ya da ana binasında ve ortadaki devasa havuz bölümünde günün her saati sunulan farklı bir konsept, bir aktivite vardır. Her misafir kendi seçimine göre gününü keyifli bir şekilde tamamlar.

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için oldukça geniş bir ana restorana sahipken, birbirinden farklı dünya ve Türk Mutfağı’ nı sunan a la carte restaurantlar vardır. Hani uyanırsınız ve tatil kahvaltısı diye bir keyif hali vardır. Oldukça fazla çeşit size her gün en özenli hali ile sunulur. İşte o kahvaltı sonrasında güzel bir keyif kahvesini hakeder. Keyif için de keyifli ve konforlu bir alan ararız. Tatilde oluşumuz her şeyin en güzelini haketmemiz demektir :) İşte o yer eskiden bu otelde Cafe Turca idi. Lobinin alt katında, havuz alanına da çıkışı olan yer. Şu anda ise tüm konsepti ile sizi Alaçatı’ daymış gibi hissettirecek olan Alaçatı Pastanesi oldu. Tamamen mavi-beyaz dekore edilen pastanenin konsepti iç açıcı. Henüz fotoğraflarını gördüğüm bu keyif alanı için otele giderseniz benim yerime de bir az şekerli Türk Kahvesi için lütfen :)

Peki siz denizci misiniz ? Havuzcu musunuz ? İşte bu otelde bu konuda arada kalabilirsiniz. Alanya tarafının denizini gidenler bilir. Masmavi ve bu aylarda oldukça dingindir. Otelin sahil alanı da size yiyecek-içecek konsepti sunar. Belki tüm gün sahilde uzanıp güneşlenmek ve denize girmek isteyebilirsiniz. Ancak bu otelde havuz başı, havuz içi, aqua parkı her an canlı ve heyecanlı. Bir çok misafir gibi siz de burada olmak, müziğin, aktivitelerin, havuzun ve aqua parkın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. 1+1 gün deniz/havuz öneri tabi ki :) Crystal Admiral’ de bu alanda da çocuklar ve ruhu çocuk olanlar için yepyeni bir aqua park kuruldu. Korsan görünüme sahip, çılgınca su eğlencesi garantili. 

Kısaca bu otele gelip dönmek istemeyebilirsiniz. Okumanızı önerdiğim diğer yazımızda da bahsettiğim gibi bu otele gelince;

Uyandığınızda odanıza sızan ışığı,

Perdenizi aralayan rüzgarı,

Odanıza dolan kuş seslerini,

O sabahın kokusu,

İçtiğiniz bir fincan kahvenin damağınızda kalan tadını,

Denizi, dalgaları seyrederken düşündüklerinizi,

Animasyon ekibinin o güne kadar hiç yapmadığınız bir aktiviteye sizi dahil etmesi ve sizinde buna izin vermenizin yaşattığı hissi de dönüş valizinize koyar ve öyle dönersiniz.

Zamanın içinde tüm bu hisler sizinle kalır.

Kilit Hospitality Group, doğru tatile ve otele ulaşmanız için özel “Tatil Danışmanı” hizmeti sunuyor. Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak ve tatil için en doğru kararı vermek için sadece aramanız yeterli. Çağrı Merkezi 444 0 558 / (0242) 322 00 00 dan tatil danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız