Yaz-Kış Tatilin Kalbinin Attığı Yer

Antalya’da havalar hala tadında. Deniz halen sıcak. Bugün blogda sizi Kemer’ e götürüyoruz. Kemer kesinlikle yaz-kış tatilin kalbinin attığı bir yer. Sosyal medya hesaplarımızı takipteyseniz eğer, şu an hala Kemer’ in tadını çıkaran insanlar görebilirsiniz. Tatil için bir otel seçerken birçok insan gibi siz de eminim sosyal medya kanallarını referans alıyorsunuz. Şu an tüm hesaplarımızda binlerce takipçimiz, konuğumuz, gelecekte konuk olmak isteyenler var. Yer bildirimleri ve etiketlemeler ile bazen öyle güzel görüntülere rastlıyoruz ki… Biz dahi hayran kalıyoruz :)

Crystal Hotels’ i facebook, instagram ve twitter üzerinden aktif olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca youtube kanalı üzerinden de takibe alarak, otelleri detaylı videolar ile keşfedebilirsiniz. Sizin için link bırakıyorum;

https://www.youtube.com/channel/UCoKhrGY69dU6g3oJGps-fGg

Sevgili blog okurlarımız, bilinçli bir tatil seçimi çok önemli. Sizlere blogda her hafta bir otelimizi ya da otele gittiğinizde uğramanız gereken rotaları sunuyoruz. Arşivimizde yüzlerce yazıya ve bilgiye ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız dışında otellerimizde tatil yapmış gerçek kişilerin deneyimlerini okuyabilirsiniz. Tripadvisor, Holiday Check, Booking, Zomato, Top Hotels, Zoover ve benzeri birçok portal sizlere oteller hakkında bilgi verecektir.

Peki Kemer’ de tatil yapmak için hangi otel ? Biz, Crystal De Luxe Resort& Spa otelimizi öneriyoruz. Her yıl misafirlerinden yüksek memnuniyetler alan, ödüllendirilen otelimizdir Crystal De Luxe…

En öncelikle Kemer muhteşem bir doğaya sahiptir. Kemer’ e yakın gezip görülmesi gereken bir çok yer vardır. Yine Kemer Bölgesi’ ne ait rotalara blog arşivimizden ulaşabilirsiniz. Yazları milyonlarca insan tatil için Kemer’ i tercih eder. Kemer, tatil için eşsiz bir destinasyon kesinlikle. Gideceğiniz yeri Kemer olarak belirlemeniz halinde asıl karar burada hangi otelde konaklayacağınız. Crystal De Luxe, denize yürüme mesafesinde olup konforlu odalara sahip, Özel A La Carte restoranları, barları, lobisi ile otelin her alanında keyifli anlar sunar sizlere. 2019 sonu için güzel bir tatil planlamayı hayal ediyorsanız bugünler de sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz.

İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 Eylül-Ekim fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız