TripAdvisor’ dan Ailelere Öneri Var !

p_crystal-tat-beachjpg.jpg

Bildiğiniz üzere seyahat severlerin, tatil için otel arayanların karar vermeden önce muhakkak göz attığı bir seyahat uygulamasıdır Tripadvisor. Bu portal üzerinden günümüz itibari ile 225 milyon kullanıcının değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle dünyanın herhangi bir yerine giderken, konaklayacağınız otel, ulaşım, restoranlar, gezilecek yerler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Crystal Hotels Grubu olarak Türkiye’ nin farklı bölgelerinde yer alan 14 otelimiz hakkında Tripadvisor üzerinden binlerce değerlendirmeye, otellerimiz hakkında yorumlara ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde Tripadvisor portalı üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucu Antalya-Belek’te yer alan otelimiz Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa “En İyi Aile Otelleri” kategorisinde yer aldı. Tripadvisor’ın global değerlendirmesinde, dünyada üzerinde “En İyi 25 Aile Oteli” kategorisinde 8.  sırada yer aldı.  

,p_16427653_990404561092241_5177761994481660692_n.jpg||,

2016 yılında otelimizde konaklayan misafirlerin değerlendirmeleri sonucunda bu sıralamaya layık gören otelimiz, bölge ve özellikleri açısından özel bir öneme sahiptir. Türkiye’nin, Akdeniz Bölgesi’ nin tartışmasız en özel destinasyonlarından olan Antalya, varlığı ile zaten otel-turizm cennetidir. Tatilinizi Antalya’ da geçirme kararı aldıktan sonra sizi zor bir tercih bekler! Hangi otel? Evet, binlerce otel arasından hangisi? Antalya’ nın hangi bölgesi? Tatil için hangi bölgeyi seçeceğinize karar vermekte önemli bir aşamadır. Bölgeye karar vererek aramalarınızı da daraltmış olursunuz. Aileniz ile birlikte geçireceğiniz tatilin hassasiyeti de her zaman daha üst seviyelerdedir. Bütün yılın yorgunluğunu üzerinden atacağınız ve birçok kriterde ailenizin memnun olacağı bir tatili yaşayacağınız oteli arıyorsunuz. 

,p_10380491_483577521774950_799103406855419534_o.jpg||,

Crystal Hotels Grubu olarak hassasiyetlerinizi çok iyi anlıyoruz. Otellerimizin yapısını oluştururken ve sistemlerini kurarken tatilden beklentilerini özellikle “aile” lerin tatilde beklentilerini fazlasıyla önemsiyoruz. Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa ‘ da verdiğimiz bu önemle sistemi kurulmuş bir otelimiz. Aileniz ile hayal ettiğiniz o tatili yaşamanız için bütün detayları düşündük. Dünya üzerinde 225 milyon kullanıcının değerlendirme yaptığı, önemli seyahat portallarından Tripadvisor’ ın da değerlendirmeler sonucu otelimizi “En İyi Aile Otelleri” kategorisinde 8. sıraya taşımasından çok mutluyuz. Bizler sizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden ve her hafta Crystal Hotels Blog’ dan otellerimizi anlatıyor, betimlemeler ve görseller ile tanıtmaya çalışıyoruz. Tatil önerilerinde bulunuyor ve 2014 yılından bu yana tatil için en iyi tercihi yapmanız için sizlere yazıyoruz. Bu yazımız ile de sizlerle duyduğumuz mutluluğu paylaşmak ve 2017 yılı için otel arayan ailelere seslenmek istedik. Bu defa Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa ‘ yı otelde tatil yapanların gözünden tanıyıp karar vermeniz için de sizlere link bırakıyoruz.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g312725-d3350782-Reviews-Crystal_Tat_Beach_Golf_Resort_Spa-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Linkten hem otelde tatil yapan kullanıcıların yorumlarına ulaşabilir hem de otelin detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Otelin doğasına, mimarisine ve Belek’ in denizine hayran kalmanız garantili wink Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa ve Crystal Hotels Grubu’ nun diğer tüm otelleri için 444 0 558 i ararsanız Tatil Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız