Torunlarınız İle Bir Tatil Kaçamağı :)

p_shutterstock_570243841jpg.jpg

En son blog postumuz ile sizlere “Çocuklarınızla Tatili Güzelleştirecek Otel mi Arıyorsunuz?” dedik. Çocuklarınız ile tatile çıkarken seçeceğiniz otel acaba neleri temin ediyor hakkında sizlerle detayları paylaştık. Eğer kaçırdıysanız bir önceki yazı da tüm detayları bulabilirsiniz. Çocuklarınız ile çıkacağınız tatili güzelleştirmek, otellerimizde sizlere ayrıcalıklar sunmak bizim için önemli.

Tatil danışmanlarımızı yönelen soru ve talepleri gözden geçirdiğimizde fark ettik ki tatile çıkacak vakti olmayan anne-babalar var frown İş yaşamının getirdiği bazı şartlar, anne- babaların yaz dönemini, o güzel güneşli günleri kaçırmasına sebep olabiliyor. Bu durumda olan anne babaların izinleri ile çocuklarının okul tatili zamanlamaları uymadığı görülüyor. Tabi çocuğunun deniz-kum-güneş ve yaz aylarında mahrum kalmaması için çözüm bulan aileler var. 

,p_shutterstock_526816024.jpg||,

Nasıl mı? Çocuklarını en güvendiklerine emanet ederek heart Büyükanne ve büyükbabaları ile onları tatile gönderiyorlar. Bu durumda görüyoruz ki çocuklar daha mutlu wink Nasılsa onların bir dediğini iki etmeyen, yaramazlıklarına toleransları daha fazla olan dedeler, anneanne ve babaanneler… angelYaşı kaç olursa olsun torununun peşinden koşacak kadar büyük bir sevgi ve enerji… Her halde ailelerin içinin en rahat edeceği, büyükanne ve büyükbabaların da torunu ile tatil yapmaktan büyük keyif alacakları bir durum. Siz de bir anne baba olarak çocuğunuz ve ebeveynleriniz için böyle bir sürpriz hediye etmek isterseniz ya da torununuzu da alıp bir kaçamak yapmak isterseniz bize ulaşın! 444 0 558 numaramızdan tatil danışmanlarımıza ulaşarak aklınıza takılan soruları sorabilir, güzel bir tatil planlayabilirsiniz.

Peki sizi bu tatilde neler bekliyor biliyor musunuz?

Crystal Hotels Grubu olarak turizmde edinilmiş olan deneyimle çocukların tatilde ne istediklerini biliyoruz. Aslında istekleri de kendileri gibi oldukça yalın. Neşeli ve eğlenceli zaman geçirmek, mutlu olacakları aktiviteler, beğendikleri yiyecek ve içecekler. Zihinlerinin birer kaydedici olduğu ve gördüklerini uygulamak, öğrenmek konusunda hızlı oldukları bilincindeyiz. Uzmanlarımız ile birlikte onlar için “Crispy Kids World” ü kurduk. Sevimli kahramanımız Crispy ile eğlenceli dakikalar geçirsinler, eğlenirken de öğrensinler istedik.

Otellerimizde daha özel olsun diye mini kulüp anlayışının ötesinde onlar için özel alanlar içeren “Crispy Kids World” ü oluşturduk. Crystal Hotels ‘ in Belek-Side- Kemer-Bodrum ‘ da yer alan bütün otellerinde çocuklarınız eğlenirken sizde içiniz rahat bir şekilde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kahramanımız Crispy, çocuklarla birlikte oyun oynuyor, resim çiziyor… Denizde ve havuzda bütün gün eğlenirlerken, akşamları tatil arkadaşları ile birlikte sahnede çılgınca dans ediyorlar. . “Crispy Kids World” ile kitaplıklar ve resim atölyelerini oluşturduk. Onlara özel masal ve boyama kitapları hazırladık. Mini Kulüplerimizin kitaplıklarında çocuklarımızı bekliyor. Özel hissetsinler diye…

Otellerimizde yetişkinler için birbirinden farklı dekore edilmiş, dünya mutfaklarından lezzetleri sunan a la carte restoranlar hazırlarken, küçük misafirlerimizi de unutmadık. Crystal Hotels Side bölgesinde yer alan otelimiz Crystal Sunset Luxury Resort& Spa ‘ da bulunan ve bölgede tek olan A La Carte Restauran The Toffee Applee…Siz baş başa keyifli ve romantik bir akşam yemeği yerken, küçük misafirlerimizde uzman gözetiminde yaşıtları ile yemeklerini yiyebilirler. The Toffee Applee Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler konsepti ve özel dizayn edilmiş masaları ile çok hoşlarına gidecek.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ‘ ya ; “Çocuklarınızla gelin, çocuksuz tatil yapın.” 

Küçük eğlenceler, büyük mutluluklar...Küçük misafirlerimiz için 3500 m² özel alan oluşturduk. Çocuk büfesi, kaydıraklı çocuk havuzları ve oyun alanları… “Crispy Club Konsepti” ile çocuklarımız çok eğlensin, eğlenirken öğrensin istedik. Kendi alanlarında, özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor. Kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık. Çocuklarımızın kendilerine özel alanlarında sağlıklı beslenmeleri için uzmanlarla birlikte menüler hazırladık. Crispy Mini Kulüp havuzunun yanında yer alan çocuk restoranımıza yemekten keyif alacakları lezzetli atıştırmalıklar koymayı da unutmadık.

Siz de torununuz ile bir kaçamak yapmak ve tüm bu fırsatlardan yararlanmak  isterseniz bize ulaşın!

Her gününüz tatil tadında geçsin!

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazınız