Tatilin #Nirvana sı

p_shutterstock_295455275jpg.jpg

Gazeteciler, köşe yazarları, gurmeler, bir çok blogger ve açıldığı günden beri benim yazılar yazdığımız, anlatmaya çalıştığımız, dikkatleri hala üzerine çekmeyi başaran, en çok merak edilen otel Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa... Yazılar, videolar, otelde konaklayanların sosyal medya paylaşımları ile 2014 yılından bu yana Akdeniz Bölgesi’ nin en popüler otellerden olmayı sürdürüyor. Nirvana Lagoon Villas’ ı ifade etmek için yazılan yazılar otel için epey tüyo verse de kesinlikle hissedilmesi gereken bir otel. 

Geçtiğimiz hafta,  Nirvana Lagoon Villas’ ta harika sabahlara gözümüzü açtık. Çalışırken bilgi toplamak için gittiğim, geçtiğimiz yıl bir çift olarak tatil yaptığımız, bu yıl ise 7 aylık bebeğimle bir aile olarak, bir anne olarak yaşadığım, bebeğimle birlikte hissettiğim Nirvana Lagoon Villas...Bebekle tatil daha aksiyonlu evet ama daha anlamlı. Anne kişisi olarak siz de daha dikkatli, daha özenli, detaycı, gözlemleyici. Eylül ayında hatta Ekim’ de bile sonbaharın çok uğramadığı, havanın hala sıcak olduğu, denize rahatlıkla girilebildiği Antalya’ da tatil ritmi tüm heyecanıyla devam ediyordu Nirvana’da. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız bir yer burası. Aynı zamanda da dinginlik verici. Odanızda her yerden uzakta gibiyken odadan dışarı çıktığınız anda eğlence, aktiviteler, konserler, şovlar, havuz, deniz, günün her anı başka bir bölümde sunulan lezzetler. Zamanı tutamayabilirsiniz. Konforlu odanız, odanızın açıldığı bahçe ile dışarıda olup sunulan bunca şey arasında kalabilirsiniz smiley Anneler bilir, malum bebekle gün erken başlar. Bizim içinde öyle oldu ki geçtiğimiz yıllarda kaçırdığım kuş cıvıltıları,günün doğuşu ve sabahın o güzel esen havasına şahit olma şansına sahip oldum. Çam ağaçları içinde yürüyüş yapmak, kahvaltıyı erkenden yapmak ve yine doğanın içinde patisserie de sabah kahvesini yudumlamak. Restorana girdiğinizde sizi hemen sağ tarafınızda büyük bir alanda “Baby Corner” karşılıyor. Bu bölüm anneler için çok önemli! Orada herşey var. Bir anne için sterilizatörün önemi çok büyüktür heartGaliba ben en çok onun varlığına mutlu oldum. Bebeğiniz ile birlikte o bölümü incelerken, mutfak şeflerinden birinin size yaklaşarak özellikle ihtiyacınız olan birşey olup olmadığını sorması da “ayrıcalıklı yaşam- ayrıcalıklı hizmet” i tamamen yaşadığınızı hissettiriyor. Artık bir çok otel bebekli ailelere özel şeyler sunuyor evet ama siz bir anne olarak tatilde sizinle birlikte bebeğinize sunulan imkanlarında konforlu, ayrıcalıklı olmasını istiyorsunuz. Bu sebeple içinizin rahat olacağına emin olabilirsiniz. 

Tatilin,

Doğanın, 

Konaklamanın,

Eğlencenin,

Lezzetin,

Kısacası herşeyin #Nirvana sını yaşayabileceğiniz bir otel burası. 

Daha çok bilgi sahip olmanız için Crystal Hotels Blog’ da özel kategoriye sahip Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa için aşağıdaki linki sizlere bırakıyorum. 

http://www.crystalhotels.com.tr/blog/nirvana_lagoon_villas_suites__spa-12-blog_list.html 

,p_dsc_1253.jpg||,

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa Genel Müdürü Erdoğan Turan ve yönetimindeki tüm ekipler, 2017 sezonunda başarılara imza atmış olmanın mutluluğu içerisinde. Siz de 2018 yılında Tatilin #Nirvana sını yaşamak istiyorsanız 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

 

Yorumlar

Yorum yazınız