Tatilin Kalbi Kemer

p_shutterstock_135015425jpg.jpg

Tatilin Kalbi Kemer,  Kemer’ de özel bir otel, bugün blogda sizlerle…

Crystal Hotels Grubu’ nun tatil cenneti, eğlencenin nabzının tutulduğu yer Kemer’ de yer alan özel otellerinden; Crystal De Luxe Resort& Spa,

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden otellerimize dair güncel bilgileri her gün paylaşıyoruz. 2017 için otel seçimi yaparken, yaptığınız seçimin en doğru seçim olması için bir çok farklı kriterde otelleri değerlendirmenizi ve karar vermenizi öneririz. Crystal Hotels’ i facebook, instagram ve twitter üzerinden aktif olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Crystal Hotels’ i Youtube kanalı üzerinden de takibe alarak, otelleri detaylı videolar ile keşfedebilirsiniz. 

,p_de-luxe-2.jpg||,

Tüm bunlar dışında da sizlere oteller hakkında size bilgi verecek bir diğer kaynak ise seyahat portallarıdır. Biz sizlere otellerimizi anlatmaya çalışırken, otellerimizde tatil deneyimi yaşamış konuklarımızın yorumlarından bilgi sahibi olabilirsiniz. Tripadvisor, Holiday Check, Booking, Zomato, Top Hotels, Zoover ve benzeri birçok portal sizlere oteller hakkında bilgi verecektir.

2016 yılında Crystal De Luxe Resort& Spa otelimiz, tatilini yaşayan konuklarımızın yaptığı değerlendirmeler sonucunda Booking.com tarafından 8,3 derecelendirme ile ödüllendirilmiştir. Yorumlarını bırakan misafirlerimize teşekkür eder, sizlerin de tatil değerlendirmelerinizi ve tatile çıkacağınız oteli bu yorumlardan araştırmanızı öneririz.

Crystal De Luxe Resort& Spa ‘ nın nasıl bir otel olduğundan bahsedecek olursak öncelikle izlediğinizde hayran kalacağınız video linkini bırakıyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=7juQDlji70A

,p_deluxe-4.jpg||,

Crystal De Luxe, Kemer’ in muhteşem doğasının kucağında, yakın mesafelerde yer alan cennet koyu Phaselis ve tarihi Olympos’ a yakın bir oteldir. Kemer şehrinin merkezinde Milli Parklar ve eğlence mekanları, gece kulüplerine yakındır. Yaz aylarında, dünya genelinde binlerce hatta milyonlarca insanı kendine çeken Kemer şehri, eğlencenin nabzının attığı yerdir aslında.

Kemer’ de yer alan dünyaca ünlü 2 büyük eğlence kulübüne yakın olan Crystal De Luxe, denize yürüme mesafesinde yer alır. Kemer’ in masmavi berrak denizi ile Crystal De Luxe Mavi Bayrak, Beyaz Yıldız, Yeşil Yıldız ve Green Key sahibidir. Lezzetlerine gelecek olursak, Dünya ve Türk Mutfağı’ ndan çeşitli lezzetleri bulabilirsiniz. Özel A La Carte restoranları, barları, lobisi ile otelin her alanında keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Konforlu odaları, otel içinde gerçekleşen etkinlikleri, havuz partileri, animasyon şovları ile ailenizle ya da tek başınıza çok eğleneceğiniz bir otel arıyorsanız oklar size Crystal De Luxe Resort& Spa’ yı gösteriyor smiley

2017 için güzel bir tatil planlamayı hayal ediyorsanız bugünler de sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz. Sizler için birebir tatil danışmanlığı yapan çalışanlarımız var. 444 0 558 i ararsanız Tatil Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız