Tatil Hayalinden Vazgeçme! #Ertele

Bugünlerde dünyamız Corona virüs ile savaşıyor. Evet, dünyanın birçok bölgesini ve ülkemizi de etkisine alan Corona virüs için önlem alarak, sosyal izolasyon dönemi yaşamaktayız. Biz sizi özledik, ama siz yine de #EvdeKal’ ın.” Bu süreci alınması gereken tedbirler ile en sağlıklı şekilde atlatmayı temenni ediyoruz.

Crystal Hotels Blog okurları için her hafta özenle bir konu seçerken, tatil için seçenekler sunarken bu gündeme dair de duyarsız kalmak istemedik. Biz iyi hissettirecek bir şeylerden bahsetmek istedik. Tatil hayalinden vazgeçme! Evet, vazgeçme #Ertele. Bugünlerin geçeceğine, önce baharın sonra yazın en güzel hali ile geleceğine inanıyoruz. Sizde inanın! Evde kalınan ve gerekli olan bu sosyal izolasyonu en verimli şeklide değerlendirin. Hayalleri olmadan yaşayamaz insan. Tatil hayali ise kurulan en güzel hayaller arasındadır. Bugünlerde hayal ettiğiniz oteli araştırmak için daha fazla zaman var. Hayal ettiğiniz tatili yaşayacağınız otel için daha geniş kapsamlı araştırma yapabilirsiniz. Denizi, doğayı en çok özlediğimiz günleri yaşıyoruz. Bu süreç bittiğinde ayağımızı bastığımız toprak, doğa, deniz dahası her şey anlamlı ve kıymetli olacak. Hepimiz şöyle güzel bir tatili hak ettiğimiz bir 2020 yılından geçiyoruz. Eğer bu yaz mevsiminde bir balayı tatili hayaliniz varsa araştırmalarınızı en özenli şekilde yapabilirsiniz. Blog arşivimizde balayı için seçenekler bulabilirsiniz. Bu süreç geçtiğinde oteller tarafından sunulacak tatil paketi fırsatlarını, erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilirsiniz. Kilit Hospitality Group markaları Crystal Hotels, Nirvana Hotels ve Amara World Hotels’ i sosyal medya hesaplarından takip ederek tüm fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Bu yıl tatil için otel seçimi yaparken en büyük farkındalığımız hijyen koşulları olacak. Seçeceğimiz otele dair bu konuda kendimizi güvende hissetme ihtiyacı duyacağız. Bu durum aslında her zaman bir seçim kriteri olmalıydı. Tatil seçimi yaparken, uygun fiyatlı bir tatil paketinde, otelin bize sunduğu koşullar, yiyecekleri, hijyen şartları hepsinin sağlaması yapılmalı. Hayal ettiğimiz otelin hayal kırıklığı olmasını hiçbirimiz istemeyiz. Hem hijyen koşulları, hem de temiz beslenme kuralları bu yılın farkındalığı olacak. Kilit Hospitality Group olarak kalite departmanımız ile bu konunun farkındalığını hep sürdürdük. Politikalarımızı bu hassasiyete göre geliştirdik. Bu farkındalığın gelişecek olması sevindirici. Bu süreç geçip, tatil için otel seçimleri yapmaya başladığınızda nelere dikkat etmemiz gerektiğini bir sonraki blogda yazacağız. Bizi takipte kalın!

İnternet sitemiz; http://www.kilithg.com sizi dilediğiniz otele ulaşmanızı sağlayacak ve avantajlar konusunda bilgilendirecektir. Antalya ' da Kemer-Side-Belek-Beldibi-Tekirova bölgelerinde, Bodrum- Güvercinlik'te ve Kapadokya-Kaymaklı' da çeşitli seçenekler sunar. Her otele ait gerçek fotoğraflara ulaşacaksınız. İnternette tatil için otel ararken gerçek fotoğraflar olmasına dikkat etmenizi öneririz. Zira "sürpriz otel" ile karşılaşmak istemezsiniz değil mi? Yine internet sitemiz, sizlere video görüntüler ve açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir hizmet veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Asistanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız