Tatil Dediğin Böyle Olur!

p_shutterstock_583053169jpg.jpg

Hoş geldin Nisan! Baharın gelişiyle hepimizin içinde çiçekler açmaya başlayacak. Havalarla birlikte içimiz de ısınacak. Tatil için kalp ritimlerimiz daha da hızlanmaya başlayacak. Belki de çoğumuzda başladı çoktan. :)

Arama motorlarında aranmaya başladı mı tatil için hayalimizdeki otel? En ince ayrıntılara kadar inceleniyor mu oteller? Şöyleee güzel bir otel, uygun bir fiyata. Sizinde karşınıza sürekli reklamlar çıkıyor mu? Zaman geçtikçe hemen karar vermem gerekiyor paniğiniz oluyor mu? Riske atmak istemiyorsunuz bu yıl tatili değil mi?  Haklısınız! Kış dönemi boyunca blogda sizler için faydalı olabileceğine inandığımız konular işledik. Tatil için doğru otel seçimi, otellerimiz, otellerimizin bulunduğu bölgeler, özellikleri ve nice konu. Eğer siz de tatil için doğru otelin peşinde iseniz Crystal Hotels Blog sizlere rehber niteliğinde bir çok bilgi sunuyor. Crystal Hotels Grubu olarak bizim temennimiz tercihiniz hangi otel olursa olsun "Tatil Dediğin Böyle Olur!" diyebilmeniz. Bunu söyleyebileceğiniz bir tatil yaşamanız. Her yıl otellerimizi sizler için hazırlarken bu mutlulukla tatil yaşamanızı hayal ediyor, bu duyguyla hazırlanıyor otellerimiz her yeni sezona. Nisan ayı itibariyle otellerimiz sırayla kapılarını dünyaya açmaya başlıyor. Tercih edebileceğiniz 14 otelimiz var. Karar vermeniz zor olacak biliyoruz:) Hayallerinizdeki o tatil için otelinize bugünlerde karar verip bir de %30 indirim alma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik 7 gece ve üstü konaklamalarınız da ücretsiz transfer hizmeti alabileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmayın derim. 

Kilit Hospitality Group bünyesinde yer alan ; 

Crystal Hotels

Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa

Amara World Hotels için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

http://www.kilithg.com 

Her otel için ayrı ayrı özellikler, gerçek fotoğraflara ve otelin tüm özellklerini gösteren videolara ulaşabilirsiniz. Otelinize karar verme konusunda bir başka püf noktası da merak ettiğiniz oteli orada tatil yapanların gözünden görmek. Sosyal medya bunun için çok büyük avantaj. Yer bildirimleri ve etiketlemeler ile dilediğiniz otele ulaşabilirsiniz. Crystal Hotels ve Nirvana Lagoon Villas’ ı facebook ve instagramdan takip etmeyi unutmayın! Şimdiden 2018 için tatil planlamanızı yapmak, otelinize karar vermek bir çok avantaj sunacaktır. Erken rezervasyonun artılarını yine blogda yer alan yazılarımızdan okuyabilirsiniz. 

Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir Tatil Danışmanlığı hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Crystal Hotels Grubu otellerinde 2018 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

 

Yorumlar

Yorum yazınız