Sonbaharın Büyüleyici Yolculuğu

Crystal Hotels Blog’ da her yıl sonbahar mevsimine özel rotalar sunarız. Doğanın, yeşil tonlarından sofistike sonbahar renklerine dönüşmesi sizce de mucize değil mi ? Antalya’ da var olan otellerimiz, Kemer, Side, Belek, Beldibi’ nde yer alırken, buralar adeta doğanın en güzel notalarını bestelediği yerler. Kapadokya ve Bodrum’ da tamamen kendine özgü doğal yapılarına sahip özel destinasyonlar. Blogda birlikte keşfe çıkmaya ne dersiniz ?

Eylül bitmeden ve ekim ayı içinde harika bir sonbahar kaçamağı oluşturabilirsiniz. Aramızdan kalsın ama sanki Antalya için en güzel havalar eylül ve ekim ayında :) Bu büyüleyici yolculuğu bisiklet ile yapmaya ne dersiniz? “2 pedala sahip özgürlüktür bisiklet” sözünü siz de duydunuz mu ? Çok güzel değil mi ? Bir çok insanın yapılacaklar listesinde bisiklet ile tur vardır. Sizinde mi ? Ne zaman gerçekleştireceksiniz peki ? Önereceğimiz tüm destinasyonlar, bisiklet ile doğanın içine yolculuk yapmak için uygun yapıya sahip. Eğer bisikletiniz ile doğanın içine yolculuk yapmaya karar verirseniz, sizinle aynı ruhu taşıyan insanlara bolca rastlayacaksınız bu rotalarda.

Tercihiniz Kemer Bölgesi’ nde yer alan otellerimiz olur ise

Beldibi, Göynük, Tekirova, Phaselis, Çıralı ve Olympos’ u keşfedebilirsiniz. Belek Bölgesi’ nde ise Köprülü Kanyon, Side, Manavgat ve Alanya’ ya uzanan yolda harika bir keşif sizleri bekliyor. Hayran kalacağınız bir doğa, ormanlık alanlar, dağlarla çevrili koylar, masmavi ve halen sıcak bir deniz kıyısında olmak…Kemer Bölgesi’ nde yer alan otellerimiz, uluslararası bilinirliğe sahip bisiklet parkurları ya da trekking rotalarına yakın mesafededir. Bisiklet ile tura çıkmanız öneririz ve bu bölge trekking için de oldukça elverişli.

Aileniz ile eşiniz ile ya da tamamen kendiniz ile baş başa bir keşife çıkabilirsiniz.  Tarihi ve kültürel dokuları taşıyan, yüzyıllar öncesinden günümüze gelen kalıntılarının etkileyiciliğini görmelisiniz. Beydağları Milli Parkı, görkemli görüntüsü ile doğa ve denize karşı Toros Dağları’ nda çıkabileceğiniz macera dolu bir keşif… Deniz, dağ ve doğa üçgeninde Akdeniz’ in mavi sularından, 2365 metre Tahtalı Dağı’ na teleferik ile çıkabilirsiniz. Tarihi ve kültürel dokuları taşıyan, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar kalan kalıntıları keşfetmek ister misiniz ?  Toros Dağları’ nda yer alan Likya Yolu’ da ise uluslararası bilinirliği ile keşif dolu bir rota. Bisiklet ile doğa keşfine çıkmak en az bir kez deneyimlenmesi gereken bir macera. Kapadokya’ da bir sonbahar planınız var ise de sizlere birbirinden farklı keşifler sunuyor. Blog arşivimizde Kapadokya için rota önerilerimize ulaşabilirsiniz. Bodrum- Güvercinlik’te yer alan otelimiz de size doğanın içinde bir tatil ve Bodrum keşfi sunuyor. Bodrum’ da görmeniz gereken yerlere de yine aynı şekilde blog arşivimizden ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 Eylül-Ekim fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız