Romantik Otel Önerisi

14 Şubat için belki siz de arama motorunuzda şöyle bir aratma yapıyor olabilirsiniz; "romantik bir otel önerisi"... 14 Şubat Sevgililer Günü'ne az bir zaman kaldı. Bu hafta blogda sizlere romantik bir otel önerisinde bulunmak istedik. Kilit Hospitality Group otellerinden; Crystal Sunrise Queen Luxury Resort& Spa’ yı birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

Sunrise Queen Luxury Resort& Spa, hem konumlandığı bölge hem de mimari özelliği ile muhteşem bir harmoni içinde. Side’nin berrak ve mavi denizine sıfır. Görkemli varlığı, yukarıya doğru yükselen, basamak şeklinde balkonları ile büyüleyici bir mimariye sahip. Otelin binası, bahçe alanları ve bitkilerin dokusu adeta bir ruh taşıyor. Uzun yıllar var olmasıyla, bilinirliğiyle, Side Bölgesi’nin lüks konsept otellerindendir. Geniş bir alana sahip oluşu ile sizi bir çok seçenek bekliyor otelde. Farklı dünya mutfaklarına ait restoranlar, SPA, etkinlik alanları, sahili ve özel terasında gün batımını izleyebileceğiniz muhteşem bir teras. 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir tatil olacağından, detayların sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Oda seçiminizi yaptıktan sonra otele vardığınızda bir kaç dokunuş ile daha özel bir oda haline getirebilirsiniz belki de. Mum, gül yaprakları, hoşlandığınız aromatik kokular ve sevdiğiniz müzikleri kaydettiğiniz bir bellek öneri olabilir. Otellerimizde, özel günlerde yapılan rezervasyonlarınızda, öncesinden belirttiğiniz takdirde her zaman ayrıcalık yaşayabilirsiniz. Taleplerinizi bildirebilir, ücretli ve ücretsiz hizmetleri internet sitemizden okuyabilir, tatil asistanımızdan öğrenebilirsiniz. Eğer bu tatili partnerinize bir sürpriz olarak düşünüyorsanız, odada özel olarak bulunmasını istediğiniz şeyleri kargo ile öncesinden de gönderebilirsiniz. Böyle bir hazılığı bir misafirimizin talebi ile geçmişte gerçekleştirmiştik :) Oldukça özeldi. Düşünsenize, partneriniz ile geldiğiniz otelde, odanız tamamen size özel hazırlanmış. Sizin fotoğraflarınız, yazdığınız notlar… Hayal dünyanızı geniş tutabilir, sadece size özel bir an tasarlayabilirsiniz.

Mümkün olduğunca bu tatile fazla gün sayısı ayırmanızı öneririz. Zira otelden ayrılmak istemeyebilirsiniz. Hem bedenizi hem ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Crystal Sunrise Queen Luxury SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi’ nde, özel SPA bahçesi, Hydro masaj özellikli özel açık SPA havuzu , jakuzili relax yatakları, özel jakuzi ve SPA bahçesinde bulunan Bali masaj evleri var. Çift masajı, hem kendinize hem de partnerinize özel bir jest olabilir. Bu keyfin devamında özel ve rahatlatıcı içecekler size ikram edilir. Otelin seçtiğiniz alanlarında, tüm gün keyifli zamanlar geçireceğinize eminiz. 14 Şubat akşamı ise otelde özel gün hazırlığı muhakkak yapılacaktır. Ana restoranda sevgi ve aşk temalı tatlı, yiyecekler görebilirsiniz. Özel a la carte restoranda şık bir akşam yemeği planlayabilirsiniz. Ertesi gün muhteşem bir kahvaltı, devamında ise manzarası ile dünya üzerindeki en keyifle kahve içeceğiniz yer olacak Crystal Sunrise Queen Luxury…

Ve Crystal Sunrise Queen Luxury’ e geldiğinizde, büyüleyici bir şehir olan Side’ yi keşfetmek için 1 gün daha verin. Antalya’da gezilecek en özel keşif rotalarındandır Side Antik Kenti. Tarihi tiyatrosu, kumsalın yanında uzanan tarihi kalıntıları, Apollon Tapınağı, Büyük Kent Kapısı, hamamları, Agorası, eski evleri ve müzesi ile sizleri tarihte bir yolculuğa çıkarır. Ayrıca, Apollon Tapınağı’nda muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz.

Sizde 14 Şubat Sevgililer Günü için romantik bir otel arayışında iseniz Crystal Sunrise Queen Luxury için internet sitemizde yer alan açıklamalı metinler aracılığı ile daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otele ait fiyat bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte size birebir hizmet veren “Tatil Asistanlarımız” var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 yılına özel fırsatlar için 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarını arayarak kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız