Rengarenk Bir Dünyaya Davetlisiniz

p_ekran-resmi-2018-11-24-003623png.png

Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden genel minik konuklarımızı ağırlarız. Evet , tatillerine belki aileleri ile geliyor olabilirler ancak onlar da bir bireyler. Biz, Crispy Kids World konseptimizi oluştururken hassasiyetle bunu düşünürüz.  Otellerimiz içinde mini kulüp alanları oluştururken özenle davrandık. Otellerimizde onlar için geniş alanlar ayırdık. Eğitici ve öğretici konseptimiz “Crispy Kids World” oluşturduk. Otellerimizde şimdiye kadar tatil yapmış olan minik dostlarımız konseptimizi bilirken yeni keşfedecek olanlar için aşırı eğlenceli bir sayfa oluşturduk. Sizleri bu rengarenk dünyaya davet etmek isteriz. Bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz :) @crispykidsworld 

Yaşam örgülerini kurarken ilkleri çok önemli olduğu gibi ilk tatilleri de önemli! Birçok anne babanın ortak söylemi ile çocuklarının ilk tatillerini unutmadıklarını tespit ettik.

Tatilde en çok onlar mutlu olurlar değil mi? Alışık oldukları ev ortamından farklı bir yer, deniz, havuz, sınırsız eğlence. İnsan ilk yolculuğuna anne karnında geçen fetüs döneminde başlıyor, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık olarak sürdürüyor. Bütün bu dönemlerde hayata karşı farklı bir bakış açımız, yaklaşımımız vardır. İnsan oluşumunda daha fetüs döneminde anne aracılığı ile dünyayı algılama başlıyor. Dünyaya geldikten sonra çevre etkisi ile algı, bakış açısı ve yaklaşım şekilleri oluşuyor. Yapılan birçok araştırma gösteriyor ki çocukluk yıllarında edinilmiş olan davranışlar yetişkinlikte de bireyin yapısına aktarılıyor. Kişilik yapısı, değer yargıları, alışkanlıklar, yaklaşımlar…

Bu durumda ilk 6 yıla dikkat çekiyor uzmanlar. Kişiliğin oluşumunda ilk 6 yaş süresinde ailelere büyük sorumluluk düşüyor. Onlara karşı yaklaşımlarınız, eğitimleri, bulunduğu ortamlar, gösterdiğiniz sevgi gibi birçok faktör.

Bilinçaltının hafızalarımızın deposu olduğunu gösteriyor…

Yine uzmanlar altını çiziyor ki; zihin hatıraları hissedilenler ile birlikte depolar. İşte çocuklarda deneyimledikleri olayları hatıra olarak depoluyorlar. O yüzden onlar yetişkin bir birey oluncaya kadar anne babaların her türlü yaklaşım ve seçimleri hassasiyet gerektiriyor.  

Kilit Hospitality Group olarak turizmde edinilmiş olan deneyimle çocukların tatilde ne istediklerini biliyoruz. Aslında istekleri de kendileri gibi oldukça yalın. Neşeli ve eğlenceli zaman geçirmek, mutlu olacakları aktiviteler, beğendikleri yiyecek ve içecekler. Zihinlerinin birer kaydedici olduğu ve gördüklerini uygulamak, öğrenmek konusunda hızlı oldukları bilincindeyiz. Uzmanlarımız ile birlikte onlar için “Crispy Kids World” ü kurduk. Sevimli kahramanımız Crispy ile eğlenceli dakikalar geçirsinler, eğlenirken de öğrensinler istedik.

Otellerimizde daha özel olsun diye mini kulüp anlayışının ötesinde onlar için özel alanlar içeren “Crispy Kids World” ü oluşturduk.

Crystal Hotels ‘ in Belek-Side- Kemer-Bodrum ‘ da yer alan bütün otellerinde çocuklarınız eğlenirken sizde içiniz rahat bir şekilde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kahramanımız Crispy, çocuklarla birlikte oyun oynuyor, resim çiziyor… Denizde ve havuzda bütün gün eğlenirlerken, akşamları tatil arkadaşları ile birlikte sahnede çılgınca dans ediyorlar. . “Crispy Kids World” ile kitaplıklar ve resim atölyelerini oluşturduk. Onlara özel masal ve boyama kitapları hazırladık. Mini Kulüplerimizin kitaplıklarında çocuklarımızı bekliyor.

Özel hissetsinler diye…

Otellerimizde yetişkinler için birbirinden farklı dekore edilmiş, dünya mutfaklarından lezzetleri sunan a la carte restoranlar hazırlarken, küçük misafirlerimizi de unutmadık. Crystal Hotels Side Bölgesi’nde yer alan otelimiz Crystal Sunset Luxury Resort& Spa ‘ da bulunan ve bölgede tek olan A La Carte Restauran The Toffee Applee…

Siz baş başa keyifli ve romantik bir akşam yemeği yerken, küçük misafirlerimizde uzman gözetiminde yaşıtları ile yemeklerini yiyebilirler. The Toffee Applee Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler konsepti ve özel dizayn edilmiş masaları ile çok hoşlarına gidecek.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ‘ ya ; “Çocuklarınızla gelin, çocuksuz tatil yapın.”  

Küçük eğlenceler, büyük mutluluklar...

Küçük misafirlerimiz için 3500 m² özel alan oluşturduk. Çocuk büfesi, kaydıraklı çocuk havuzları ve oyun alanları… “Crispy Club Konsepti” ile çocuklarımız çok eğlensin, eğlenirken öğrensin istedik. Kendi alanlarında, özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor. Kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık.

Çocuklarımızın kendilerine özel alanlarında sağlıklı beslenmeleri için uzmanlarla birlikte menüler hazırladık. Crispy Mini Kulüp havuzunun yanında yer alan çocuk restoranımıza yemekten keyif alacakları lezzetli atıştırmalıklar koymayı da unutmadık.

Anne babaların ortak görüşü ile çocuklarının ilk tatillerini unutmadıklarını tespitini önemsiyoruz. Crystal Hotels olarak otellerimizde tatil yapan küçük misafirlerimizin yaşadıkları tatili unutmamaları ve hep güzel hatırlamaları için ayrıntıları kaçırmıyoruz.  

Kilit Hospitality Group fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Tüm otelleri görmeniz için de link bırakıyorum ; http://www.kilithg.com 

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız