Özel Gün ve Sürprizler İçin Tatil Planlamak

Bu hafta blogda sizlere “Özel günler ve sürprizler için tatil planlamak” yazımızı hazırladık. Mart ayının gelişi ile havalar ısınıyor, bahar göz kırpıyor, ağaçlar tomurcuklanacak, bitkiler müthiş kokularını doğaya yayacak, denizler ısınacak. Doğanın bize sunduğu bu muazzam dönüşüme bir kez daha şahit olacağız.

Bazı tarihler hepimiz için özeldir. O tarihleri en özenli şekilde tekrar yaşamak isteriz. Özel günler ya da gerçekleştireceğimiz sürprizler için tatil programı yapmayı çoğumuz isteriz. Eğer iyi bir araştırma yaparsak, o tarihleri en özenli şekilde planlayabiliriz. Bu özel tarihler; balayı olabilir ki belki de en özel anlardandır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü ya da sürpriz bir evlilik teklifi. Yaşamın her anı kutlanmaya değerdir aslında :) Kendiniz için özel bir başlangıç tarihi bile oluşturabilirsiniz. Kendimizi ödüllendirmek için tatile çıkabiliriz. Tatil kaçamağı için kendimize bir çok neden bulabiliriz. :) Bugünlerde bir tatil planı yapma fikrindeyseniz ve bu tatili özel bir güne planlamak istiyorsanız size harika önerilerimiz olacak. Öncelikle bu bir balayı tatili ise şunu bilmenizi isteriz ki; tüm otellerde, balayı çiftleri en özel konuk olarak ağırlanır. Birçok ayrıcalık çiftlere sunulur. Eğer bir balayı tatili planlıyorsanız en özel otelin olmasını istemenizi anlıyoruz. Bazı anlar ömür boyunca hatırımızda kalır. Bu yazımızdaki öneriler ile birlikte blog sitemizde yer alan özel balayı yazılarımızı da arşivden okumanızı öneririz. Kilit Hospitality Group otellerinde balayı çiftleri her zaman ayrıcalıklı olarak karşılanır. VIP check-in yapılır. Balayı çiftleri için oda özel olarak dekore edilir. Odanıza köpüklü şarap ve çikolata servisi yapılır. Dilediğiniz bir günün akşamında özel A la carte restaurant rezervasyonu yapabilirsiniz. Masanız yine özel olarak dekore edilip, özel ikramlarda bulunulur. Otelin o günlerdeki müsaitlik durumuna göre standart odadan aldığınız tatiliniz, suit oda standardına yükseltilir. Odanıza özel sabah kahvaltısı servis edilir. Eğer konaklamanıza denk gelen etkinlikler var ise yine size ayrıcalık sağlanır. Müsaitlik durumuna göre de otelin plajında ücretsiz loca veya pavillion kullanımınız sağlanır. Eğer tatil planınız evlilik yıl dönümünüz ise belirtmeniz durumunda yine sizi özel hissettirecek ayrıcalıklar sunulur. A la carte restaurantta özel hazırlanmış bir masa, köpüklü şarap ve kutlama kartınız ile birlikte pasta sunulur. Bir diğer önemli günlerden doğum günlerinde de yine kutlama kartı, şarap, meyve tabağı sunulur. A la carte restauranta davet gönderilip, doğum günlerinde pasta sunumu, konsepte uygun müzik ve diğer sürprizlerle kutlanır. Doğum günü bir çocuğun ise çocuğa uygun hediye otel yönetimi tarafından özel yazılı not ile birlikte iletilir. Çocuğun sandalyesi balon ile süslenir. Tüm bunların dışında otelde bulunduğunuz sürede sürpriz bir organizasyon düzenlemek isterseniz daha tatil planınızı yaparken tatil asistanı ile detayları görüşebilirsiniz. Düşlediğiniz sürpriz için tüm detayları, ücretli ve ücretsiz hizmetleri öğrenebilirsiniz.

Kilit Hospitality Group’ a ait tüm otellerde özel günleriniz için harika anılar yaşayabilirsiniz. 2020 yılında erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın! İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Asistanı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 yılına özel fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Asistanı" hizmetine ulaşabilir, asistanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız