Onların Dünyası Hep Rengarenk

Sizleri bu hafta blogda, hayal güçlerine hayran kaldığımız çocukların rengarenk dünyasına götüreceğiz. Nirvana Mediterranean Excellence’da minik konuklarımızın, otelin içinde ama tamamen kendilerine özel bir alanları var.  Sabah aileleri ile yaptıkları harika bir kahvaltıdan sonra mini kulübe gelirler ve hep burada kalmak isterler.

Onların dünyasına özel olarak düşünülen her şey, mini kulüp alanı içinde dizayn edilmiştir. Oyun odaları, eğitim odaları, havuzları, kendilerine ait restoranları, yüzme havuzu, park alanı, öğle vakti siesta zamanları için uyku odaları. Bu durum aileleri de mutlu etmektedir elbette. Çocuğu güvenli ve temiz bir alanda, yaşıtları ile mutlu bir şekilde zaman geçirirken, tatilin tadını sürebilmek tüm ebeveynlerin hayali. İşte bu hayali gerçekleştiren otel Nirvana Mediterranean Excellence… Çocuklarınız ile tatile gelip, çocuğunuz yokmuş gibi tatil yapacağınız yer burası. Çocuklara özel hazırlanan etkinlik takvimi ile tatil süresince çılgınca eğlenir. Birçok etkinliklere dahil olurlar ve tatil bitiminde mini kulübe güzel anılar bırakır, güzel anıları yanlarında götürürler. Mini kulüpte hazırlanan programlar, uzmanlarla birlikte eğitici ve öğretici olarak planlanır. Oyun oynarken onların öğrenebileceği çok şey var.

Lego Room (Lego Odası)

Çocuklar kadar büyüklerinde keyifle oynadığı Lego. Uzun yıllar öncesinden var olan günümüze hala popüler olan Legolar çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici. Şimdi Nirvana Mediterranean Excellence’da “Lego Room” var. Oyun oynarken birçok şeyi birden öğrenebilecekleri zamanlar geçirecekler bu odada. Renkler, bloklar, onlar ile yapabilecekleri…Hayal güçlerinin sınırı yok ve biz onlara hayranız. Yapılan araştırmalar, çocukların Lego oynarken yaratıcılık ile birlikte dikkatlerini geliştirdiklerini gösteriyor. Dikkat dağınıklığı yaşayan çocuklar için Lego önerilir. Odaklanarak uzun bir süre, bir şey oluşturmak adına sabırla çabalarlar. Legolar çocukların motor becerileri ve el/ göz koordinasyonu içinde uzmanlar tarafından önerilir. Düşünmek, düşünce geliştirmek, sorgulama kabiliyeti için de sihirli bir aracı adeta bu oyuncaklar. Çocuğunuz oyun oynarken birden fazla becerisini birden geliştiriyor. Eğitici oyunlar ile kaliteli zamanlar geçirmelerini istediğimiz minik konuklarımız için hazırladığımız Lego Room’ a bayılacaklar.

Nirvana Mediterranean Excellence’da tamamen minik konuklarımıza özel oluşturduğumuz 3500 metrekarelik alanda, uzmanlar ile hazırladığımız her program onlara özel. Ebeveynler, çocuklarının yaptığı tasarımları, çizimleri, geri dönüşüm malzemeleri ile oluşturduklarını gördüklerinde şaşırıyorlar. Bu sürece şahit olmaktan, dünyanın farklı ülkelerinden gelen minik bilgeleri konuk etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Evet, onların dünyası hep rengarenk.

Siz de bu yıl çocuğunuz ile birlikte tatile çıkıp, çocuğunuz yokmuş gibi tatil yapmak ister misiniz? Kilit Hospitality Group’ a ait tüm otellerde özel günleriniz için harika anılar yaşayabilirsiniz. 2020 yılında erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın! İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Asistanı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 yılına özel fırsatları için; 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Asistanı" hizmetine ulaşabilir, asistanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız