Onlar Tatili Kıştan Satın Almış

Her kışın bir yazı var :) diyerek bu hafta sizlere blogda erken rezervasyonda bir çok avantajdan bahsetmek istedik. "Onlar tatili kıştan satın almış". Size de tanıdık geldi mi bu söylem? Tatili erken rezervasyon ile avantajlı satın almayı kim istemez ki? Siz de işini şansa bırakmak istemiyorsanız bu blog sizin için. Biz tatilimizi kışın aldık, planladık, avantajı yakaladık diyebilmek büyük konfor aslında. Tatil konusunda işi şansa bırakmak, biraz risk almak gibi. Şu an daha aylar var diye düşünenler için her kışın bir  yazı olduğunu ve aslında zamanın çok hızlı geçtiğini hatırlatmak isteriz. Yapı olarak son dakika kararlarını seven bir toplumuz aslında. Zamanı gelsin bakarız diyebiliyoruz. Hayal ettiğimiz tatil için oteli seçmenizin bir çok avantajı var. En büyük avantaj ise erken rezervasyon ile uygun fiyatlı bir tatil satın almak.

Hadi güzel bir kahve yapın kendinize! Belki biraz müzik. Bilgisayarınızı açın ya da tablet, telefonunuzu… http://www.kilithg.com adresine tıklayın! Birbirinden özel destinasyonlarda yer alan otelleri önce dijitalde keşfedin. Erken rezervasyonun en önemli avantajı, uygun fiyata tatilinizi satın alabilmenizdir. Yaz aylarında gösterilen yoğun talep ile istediğiniz otel için fiyatlar yükselecektir. Belki de istediğiniz otel, istediğiniz tarihte doluluk oranını tamamlayacak ve o otele gidemeyeceksiniz. Bu durumu riske atmak istemezsiniz sanırım. Rahat rahat araştırma yaparak, hayallerimize ve bütçemize uygun tatili seçip rezervasyon yaptırmak oldukça avantajlı. Erken rezervasyon size avantajlar sunarken, hem tarih değişikliği hem de iptali durumunda iade gibi güvence sağlayıcı bir sistem uyguluyoruz. Hadi bu yıl son dakikaya kalmadan otelinizi seçerek, fırsatları yakalayın!

Tatil avantajlarını yakalamanın bir diğer yolu da aktif bir şekilde dijital medyayı takip etmekten geçiyor. Kilit Hospitality Group(KHG)’ a ait Crystal Hotels, Amara World Hotels ve Nirvana Mediterranean Excellence otellerimizi internet sitemizden , Facebook, İnstagram , Twitter ve YouTube aracılığı ile takibe alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız mail üyelik kaydı da size özel avantajları güncel olarak ulaştıracaktır. İnternet sitemiz; http://www.kilithg.com dilediğiniz otele ulaşmanızı sağlayacak ve avantajlar konusunda bilgilendirecektir. Antalya ' da Kemer-Side-Belek-Beldibi-Tekirova bölgelerinde, Bodrum- Güvercinlik'te ve Kapadokya-Kaymaklı' da otel seçenekleri sunar. Her otele ait gerçek fotoğraflara ulaşırsınız . İnternette tatil için otel ararken gerçek fotoğraflar olmasına dikkat etmenizi öneririz. Zira "sürpriz otel" ile karşılaşmak istemezsiniz değil mi ? Yine internet sitemiz, sizlere video görüntüler ve açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir Tatil Danışmanlığı hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız