#OktoberFest Başladı

Ekim festivali heyecanı başladı. Otellerimizde artık her yıl geleneksel bir kutlamaya dönüşen, bir konsept haline gelen “Crystal Hotels OktoberFest” var bu hafta blogda. OktoberFest, Almanlar’ a özel bir kutlama olsa da, oteldeki tüm konuklar bu şenliğe keyifle eşlik eder. Her yıl eylül ayının sonlarına doğru kutlama başlar ve ekim ayının ilk haftası, pazar gününde sona erer. Yani ekim ayının gelişi kutlanır. Bu kutlamalar sırasında otellerimizde oldukça renkli görüntüler ortaya çıkar. 

Tarihi 1810 lu yıllara dayanır ekim festivalinin. Bu tarihlerde otelimize konuk olan Alman misafirlerimiz için çok özel bir kutlama gerçekleşirken, karnaval havası oteldeki tüm konukları mutlu eder. Özenle dekore edilir alanlar. Masalar düzenlenir ve festivale özel yiyecekler-içecekler hazırlanır. Oktober kalbi adı verilen kurabiyeler bu festivalin vazgeçilmezidir. Üzerinde sevgi mesajları yer alırken, konuklar bir kurdele ile boyunlarına asarlar. Festivalin geleneklerindendir. Yönetim ekiplerini de çalışanları da festivale özgü kıyafetler ile görebilirsiniz otelde. Ekmekler, sucuklar, sosisler, tatlılar, elma şekerleri… Tam anlamıyla bir festival havası. Veee start verilmek için yine festivalin geleneği olan devasa bira fıçısı patlatılır. Festival başlar. Müzikal havasında dans gösterileri sunulur, müzik, eğlence tüm gün devam eder. Eğlenceli ve misafirlerinde dahil olacağı etkinlikler planlanır. Halat çekme, su doldurulmuş balon ile kör voleybol oyunu, eşlere pasta fırlatma, dart, çivi çakma, testere ile odun kesme ve halka fırlatma gibi oyunlar oynanır.Kısacası bolca eğlencenin olduğu bu festivale en az bir kez katılmanızı çok isteriz. :) OktoberFest 2019 kutlamaları için bazı otellerimiz başladı ve ekim ayının ilk haftasına kadar sürecek. Sizlere tüm gün bu festivali sunan otel çalışanlarımız, animasyon ekipleri sizin daha çok eğlenmeniz için oradalar ve tüm bu kurguların beyni olan otel yöneticilerimiz her defasında sizlere daha iyisini sunuyorlar. Biz kocaman bir aileyiz. Her yeni etkinlikte; “Tatilinizde sizi daha iyi hissettirmek” için buradayız. “OktoberFest ” etkinliklerinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve katılımları için misafirlerimize teşekkürlerimizle…

İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 Eylül-Ekim fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız