Nirvana Mediterranean Excellence

"Konaklama sektöründe zorunlu hale gelen kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı.Kilit Goup bünyasinde var olan Kilit Hospitality Group otelcilik faaliyetleri çatısı altında bulunan üç nadide otel markamız olan; Crystal Hotels, Amara World Hotels ve Nirvana Mediterranean Excellence markalarımız içinde, lüks otelciliğe ve sürdürülebilir kaliteye inancımızı ortaya koyan ve bu noktada bende çok özel bir yeri olan Nirvana Hotel’ in bu değişim yolculuğuna tanıklık etmekten büyük memnuniyet duymaktayım.

Kökleri yarım asırdan öncesine dayanan şirketimizde, hizmet sektörünün tüm gelişim evrelerinde elde ettiğimiz tecrübeler ve kazanımlar her zaman yaptığımız işlerde öncü pozisyonda yer almaya gayret ettik. Nirvana ürününün yatırım kararı ile birlikte üst düzey servislerin sunulduğu, doğa ile bütünleşik, çevreye karşı hassas olan, lüks bir otel hayal ederek yola çıktık ve bugün itibari ile çok özel bir tesisi Türkiye’mize kazandırmış olmanın gururu ve mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye turizminin gelecek vizyonunda mutlaka farklı ve kaliteli ürünlere ihtiyaç olduğuna inanarak daima geleceğe yatırım yapmaya odaklanıyoruz. En büyük değerlerimiz insan kaynağımız olduğu bilinci ile yatırımlarımıza ve tesislerimizin yenilenmesine ara vermeksizin devam ediyoruz.

Kilit Group olarak, ülke turizmimizdeki yerimizi daha da üst seviyelere taşımak ve güzel yarınlara hep birlikte koşmak arzusundayız. Bu kapsamda yenilenen Nirvana’ nın sektörde önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyor ve süreç içinde bu değişim hususunda desteklerini esirgemeyen değerli Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkürlerimi arz ediyorum.

Saygılarımla."

Yepyeni bir #Nirvana

Bu hafta blogda, KHG Yönetim Kurulu Üyemiz, Sayın Tolga Kilit’ in bu yazısını sizler ile paylaşmak istedik. Yeni logo, yeni, isim ve evet yepyeni bir #Nirvana… Açıldığı günden bu yana herkesin merak ettiği, tatil yapmak istediği “Akdeniz’ in Mükemmeli” otelimiz. Her yıl hizmet anlayışı ve sunduğu konseptleri bir üst seviyeye taşıdı Nirvana… 27 Ekim 2019’ da gerçekleşen özel lansmanı ile konuklarına, özel davetlilerine yeni logo, yeni isim, yepyeni bir anlayışı sundu. Akdeniz’in tüm güzellikleri, Anadolu kültürünün tüm değerleri ve Nirvana markasının sahip olduğu prensipleri harmanlayarak yaratılmış yepyeni bir kurumsal kimlik. Zarif çizgiler, yeni bir dönemin sembolü. Oldukça eğlenceli geçen bu lansmana dair özel başlıklı konularımız için blog sitemizi takipte kalın.

Nirvana Mediterranean Excellence’ nda 2020 yılında tatil yapmak ister miydiniz? Siz de merak ediyor ve daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitesi www.nirvanahotel.com’ u ziyaret edebilirsiniz. Nirvana’da tatili deneyimlemiş misafirlerin paylaşımlarını da sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. 2020 yılı tatiliniz için 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız