Nirvana #ME Lansman Notları

Bu hafta blogda konumuz yine Nirvana Mediterranean Excellence. Söz konusu Nirvana olduğunda anlatacak, sizlerle paylaşmak istediğimiz öyle çok şey var ki her zaman. Bir önceki blog yazımız ile sizlere Nirvana’ nın yeni ismi ve konseptini duyurmuştuk. Bu hafta ise yeni isim, yeni konsepti duyurmak için gerçekleşen özel bir lansmanın notlarını aktarmak istedik. Harika, eğlenceli bir 2 gün yaşandı Nirvana’ da. Nirvana Mediterranean Excellence özel lansmanında; karikatürist Selçuk Erdem, biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, Altan Erkekli, Veysel Diker, Burcu Güneş, Mehmet Özer, Hüseyin Baraner, Ebru Şallı gibi özel konuklar davetliydi. Lansman için bir program akışı düzenlendi.

Karikatürist Selçuk Erdem, Nirvana’ nın en özel A La Carte Restaurantlarından Steak House’de konuklar için kitabını imzaladı. “Doğadabuan” kitabının yazarı, Antalya bölgesinde doğanın güzelliklerinin tanınması için özel çalışmalar yapan, Nirvana’ya özel “Doğa Rehberi” hazırlayan, biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce ise mini kulüpte çocuklarla doğa gözlemi yaptı. Programın tüm detayları özenle hazırlanırken, çocuklar ve aileleri de bu etkinlikte keyifli anlar yaşadı. Akabinde, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, fotoğraf tekniklerini sunan bir atölye düzenledi. Nirvana Mediterranean Excellence konuğu olduysanız ya da bu otele dair fotoğrafları gördüyseniz eğer büyüleyici bir doğası olduğunu bilirsiniz. Bu özel atölye, uygulamalı olarak otelin alanlarında gerçekleşti. Doğru teknikler ile daha başarılı fotoğraflar çekmenin kısa yollarını paylaştı Mehmet Turgut. Akşam ise özel bir gece düzenlendi. Altan Erkekli ve Veysel Diker’ in moderatörlüğünü yaptığı bu özel gece de yeni Nirvana, Nirvana Mediterranean Excellence sunuldu. Kilit Hospitality Group Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Tolga Kilit ve Nirvana Mediterranean Excellence CEO’ su Korhan Alşan Nirvana’da gerçekleşen bu yeniliği anlatan konuşmayı gerçekleştirdi. Gecede Burcu Güneş sahne aldı ve eğlenceli anlar yaşandı.

Ertesi gün, yani pazar günü otelde bulunan herkes yepyeni bir Nirvana #ME sabahına uyandı. Mediterranean Excellence olarak yenilenmesi de yepyeni bir logonun teması oldu. #ME, ben, benim için, bana özel… Benim Nirvana’m. Doğanın içinde, doğa ile sarmal. Logo tasarımı ve oluşturulan bu duygunun fikri ise Emre Başaran’ a ait. Kişiye özel ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını benimseyen otelimiz artık logosu ile de bütünleşti. O gün konuklar, The Sea Club’ da turizm duayeni Hüseyin Baraner ve Mehmet Özer’ in söyleşisine katıldı. Yeni isme, yeni konsepte dair keyifli bir sohbet, bilgi paylaşımı gerçekleşti. Devam eden programda, doğanın içinde, ekim ayı sonu olmasına rağmen sıcacık Akdeniz havasında, otelin bahçesinde “Ebru Şallı ile Pilates” vardı. Özellikle kadınların büyük ilgi odağı olan pilates için Ebru Şallı ile uygulamalı bir etkinlik ve bilgi paylaşımı gerçekleşti. Herkes oldukça keyif aldı. Bu lansmanda yine yazılı ve görsel basında bir çok mecrada yer aldı. Açılış yılı 2014’ den bu yana hala en çok konuşulan ve merak edilen otel Nirvana, bu yıl kapılarını dünyaya bambaşka açacak. Bir gün sizinde Nirvana’ nın ne kadar özel bir otel olduğunu deneyimleyebilmeniz dileğiyle…

Nirvana Mediterranean Excellence’ nda 2020 yılında tatil yapmak ister miydiniz? Siz de merak ediyor ve daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitesi www.nirvanahotel.com’ u ziyaret edebilirsiniz. Nirvana’da tatili deneyimlemiş misafirlerin paylaşımlarını da sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. 2020 yılı tatiliniz için 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız