Nirvana Dolce Vita’ yı Keşfetmek

Sizleri bu hafta blogda muhteşem bir oteli keşfe çıkarmak istiyorum. Yeni ismi ile Nirvana Hotels ayrıcalıklı konseptlerine dahil olan otelimiz; Nirvana Dolce Vita. Biliyoruz ki hepimiz güzel tatili özledik. 2021 yılında harika bir otelde, hayalimizin ötesinde tatil yapıyor olmayı düşlemek bile güzel değil mi? Hayal etmek ve hayal ettiğimiz şeyin üzerine daha yoğun ve pozitif bir enerji ile düşünmek, hayali tekrarla dile getirmek acaba bizi gerçeğe doğru yaklaştırıyor olabilir mi? Denemeye değer ☺ Hayal ettiğiniz bir yeri, bir oteli düşünün ya da bize eşlik ederek şöyle diyebilirsiniz; “bu yaz Nirvana Doce Vita’dayım”. Bunu mümkün olduğunca tekrarlayın lütfen kış boyunca. Sosyal medya sayfalarına ya da internet sitesine tıklayarak görseller ile hayalinize imaj ekleyerek, hayalin gücünü artırabilirsiniz. Sizler için internet sitesi ve instagram sayfa linklerini buraya bırakıyorum;

https://www.nirvanahotel.com/

https://www.instagram.com/nirvana.dolcevita/?hl=tr

Nirvana Dolce Vita, Antalya Tekirova’ da çok özel bir koyda. Lüks konsept bu otel, sizlere tatil deneyiminin #nirvana tanımını yaşatacak birçok özellik ile donatılmış. Nirvana Hotels konseptinin tüm ayrıcalıklarını göreceğiniz Nirvana Dolce Vita’ da; doğa, deniz, mimari, konsept, otelin özel alanları oldukça etkileyici. Tatil arayışımızda kriterlerimizi tamamen değiştiren, hijyen ve güvenli otel ihtiyacımızı en başa taşıyan bir dönemin halen içinden geçmekteyiz. Pandemi döneminde aldığı tüm önlemleri, belirlenen üstün kalite yönetim standardı ile misafirlerine yine eşsiz deneyimler sundu Nirvana Dolce Vita. 2021 yılı ve hatta bundan sonrası artık hijyen, otelin kalite standartları tatil seçimlerimizi belirleyen baş kriterler olacak. Özellikle pandemi dönemine denk düşen, 2021 yaz sezonu için yapılan misafir yorumlarını karar verirken daha fazla önemsedik. Güvenli Tatil Sertifikası standartlarına ek, almış olduğu önlemler ve uygulamalar ile Nirvana Dolce Vita’ da Akdeniz’in örnek teşkil eden otellerinden oldu. Uzun yıllardır dünyaya kapıları açık olan bu otel, çok özel konukları ağırlayıp, lüks, eşsiz deneyimler sunmuştur. Balayı çiftlerinin de tercih ettiği Nirvana Dolce Vita’nın alanlarını ve bazı özel konseptlerini birlikte keşfedelim mi?

Luxy Pet Hotel konsepti ile başlamak istedik ☺

Minik dostların varlığına dair giderek artan farkındalık için biz mutluyuz. Bu dünyayı birlikte paylaşıyoruz aslında. Burası onlarında dünyası. Bu perspektif ile oluşturduğumuz yaklaşımımızda otelimizde onlar için özenle alan ayırdık. Nirvana Hotels olarak Luxy Pet Hotel konsepti önemsediğimiz bir konseptimiz. Nirvana markalı tüm otellerimizde, minik dostlarımız için özenli alanlar oluşturduk. Otelin içinde, diğer konuklarımızdan izole bir alanda adeta onlara özel bir hizmet konseptimiz var. Onlara ait açık ve kapalı alan, özel aktivite alanı, uzman veteriner hizmeti, pet kuaför hizmeti, önceden bildirilmesi ile mama ve diğer ihtiyaçlarına dair hizmetler sunuyoruz. Özel eğitim programları ve pet cam ile istediğiniz an izlemenizi sağlıyoruz. Her detayı düşündük. 

Kilit Hospitality Group’ a ait tüm otel markalarımızın konseptlerinde çocuklara özel dünyalar oluşturduğumuzu görebilirsiniz. Tüm otellerimizde yer alan “Crispy Kids World” konsepti Nirvana Dolce Vita’ da da özenle hazırlandı. Onlar için özel alanlar, güvenli bir ortam, uzman eğitmen ve mini kulüp çalışanları, birbirinden özel eğitici aktiviteler. Çocuklarınız yaşıtları ile çılgınca eğlenirken size de keyifli anlar kalıyor.

Nirvana Dolce Vita’yı görkemli mimarisi ve lüks konsepti ile beraber özel kılan durumu ise tamamen doğanın içinde olması. Çevresinde bulunan Olympos ve Phaselis ve konumu itibari ile Avrupa’nın en önemli milli parkı Likya Yolu içinde yer alması. Yemyeşil bir doğa, masmavi bir deniz. Üç Adalar’ a otelden 10 dakikalık mesafe ile ulaşabilirsiniz. Size büyüleyici bir keşif sunar. Arşivden sizler için bırakacağım bu linki okumanızı da öneririm. https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/amara-diving

Söz konusu iyi bir tatil seçtiğimizden emin olmak ise o otelin mutfağından yüksek puan bekleriz hepimiz. Yine Nirvana Hotels markasının kendi konsepti olan L&H Ultra All Inclusive Concept, sizlere alışılagelmiş tüm standartların dışında özel bir mutfak sunuyor. Yöresel ve sağlıklı yiyecekler ile “sağlıklı yaşam” bu konseptin temelini oluşturuyor.

Son olarak ise sağlık yaşamın her alanında bizim için bu kadar önemli iken spor olamazsa olmaz. Otelimize tatile geldiğinizde de ara vermeden sporunuza devam etmek ya da yeni bir başlangıçla, keyif alıp sürdürmeniz için Cosmo Fit konseptimizi sunuyoruz. Nirvana Hotels’ in Cosmo Fit konsepti, ünyaca ünlü Technogym ekipmanları ile hem sporseverlere hem de yaşamına sporu da dahil etmek isteyenlere eşsiz deneyimler sunuyor. 

Tüm konseptleri ile sizlere mükemmel bir tatil deneyimi sunuyor Nirvana Dolce Vita.  Crystal Hotels Blog okurlarımıza ve Kilit Hospitality Group misafirlerine her hafta başka bir konu ve rota sunmaya biz devam ederken, belki siz de blog arşivimizi keşfetmek istersiniz. Özenle hazırladığımız birçok yazımız var. 2021 yılında hayal ettiğiniz otelde olmak ve güvenli bir tatil için 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından “Tatil Asistanlığı” hizmeti ve özel destek alabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin.

Yorumlar

Yorum yazınız