#Nirvana’ da Dört Mevsim

Bu hafta blogda konumuz; Nirvana Lagoon Luxury… Blog sitemizde kategorilerimiz arasında Nirvana’ya dair yazdıklarımızı belki okumuşsunuzdur. Eğer oteli merak ediyor ve daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen okuyun! O yazılarda da belirttiğimiz gibi, biz blogda, gazeteciler köşe yazılarında, bloggerlar özel bloglarında, gurmeler kendi sitelerinde defalarca yazdılar. Fenomenler, vloglarında uzun uzun videolar ile paylaştılar Nirvana Lagoon Luxury’ i.

Tatil için bir mottomuz var. “3 günlük tatili 3 ay anlatmak” :) İşte Nirvana Lagoon Luxury bu mottoyu da aşıyor sahiden. 3 gün dahi tatil yapmış olsanız, eminim tüm yıl, belki de yıllarca bu otelden bahsedebilirsiniz. Bir blog yazarı olarak, 5 yıldır Crsystal Hotels Blog’da sizler için Nirvana Lagoon Luxury’e dair yazıyorum. Daha uzun yıllarda yazmak isterim :) Ayrıcalıklı bir tatil yaşamayı en maksimum seviyede size sunarken, kendine hayran bırakan bir otel burası. Bir tatilde otelin size sunabileceği tüm konseptlerin Nirvanası.

Sonbahar itibari ile doğanın her köşesinde büyüleyici bir dönüşüm yaşanır.

Antalya için halen günlük güneşlik havalar hakim aslında. Geçmiş bloglarımızda da belirtmişimdir hep. Antalya’ da ekim sonuna kadar rahatlıkla denizin keyfini sürebilirsiniz. Hatta ekim ayı sonrasında da halen denize girenler olur. İlkbaharın ve yazın en güzel, an canlı halini, renklerini, muhteşem doğası ile konuklarına sunar Nirvana Lagoon Luxury… Sonbaharı ve kışı da en doğal, en saf hali ile yaşayıp, ilkbaharda yeniden kapılarını dünyaya, konuklarına açacak. Deniz halen masmavi, bahçesinde yer alan çam ağaçları hala mis gibi kokuyor, asırlık zeytin ağaçları tüm görkemi ile yerlerinde… Bu oteli en özel ayrıcalıkları ile keşfetmenizi dilerim. Eğer bir aile iseniz; çocuklarınız ile gelip çocuksuzmuş gibi tatil yapacağınız otel burası. :)

https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/crystal-family-349

Lütfen linkteki yazıyı okuyun!

Tatil için bazılarımızın mükemmelliyeti epey üst seviyededir. Bay ve Bayan zor beğenen için Nirvana’ da tatil yapmalarını önerdiğimde, tatil sonu görüşlerini heyecanla beklemiştim. Sonuç bıraktığım linkteki yazıda, lütfen okuyun :)

https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/bay-ve-bayan-zor-be-enen-tatilde

Mutfakta kalıpların dışına çıkan , konuklarına #LezzetinNirvanası nı sunan bir otel burası. Üstelik artık “Healty Food” konseptine sahip. Detaylar içinde yazıları link olarak bırakıyorum.

https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/mutfakta-kal-plar-n-d-na-kmak

https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/dikkat-bu-otel-salk-cerir--

Nirvana’ da ekim ayı sonunda gerçekleşecek özel bir lansman ile Nirvana Lagoon Luxury yeniliklerini duyuracak. Bu özel lansman ve yeniliklere dair blogda bizi takipte kalın lütfen. Nirvana Lagoon Luxury  merak ediyor ve daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitesi www.nirvanahotel.com’ u ziyaret edebilirsiniz. Nirvana’da tatili deneyimlemiş misafirlerin paylaşımlarını da sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. 2020 yılında Tatilin #Nirvana sını yaşamak istiyorsanız 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız