Nevi Şahsına Münhasır Otel

p_ekran-resmi-2018-07-28-023324png.png

-Yemekler güzel, odalar temiz, otel çok büyük

-Bu kadar kalabalık bir kitleye hitap etmek ve memnun etmek gerçekten çok zor bir iş olsa gerek

-Havuzu büyük ve temiz çocuklar için her türlü aktivite mevcut

-Otele geldigimde ilk farkedilen şey samimiyet ve güzel yemeklerdi

- İlk geldiğimde çok beğenmemiştim fakat yanılmışım eğlence süper, yemekler harika çok canlı ve hareketli bir otel…

Bu hafta blogda sizlere bahsetmek istediğim ve kendisine “nevi şahsına münhasır otel” dediğim Crystal Admiral Resort Suites& Spa için konaklayan yorumları ile başlamak istedim. Farkındasınız değil mi tatilden beklentiler hemen hemen aynı ve beklentisi gerçekleşen insan tatilde mutlu :) Bu otelin farklı bir ambiyansı var. Otel seçmek ve bir otelden memnun olmak için başta somut şeylere ihtiyaç duyarız.Ödeyeceğimiz tutar, otelin mimarisi,odası, havuzları, mutfağı, yemekleri kısaca gözümüzle göreceğimiz ve dokunabileceğimiz şeyler. Somut şeyler önem taşıyor evet ama içimizde bir yerlerde soyut şeylere daha çok ihtiyaç duyarız.

,p_ekran-resmi-2018-07-28-02_33_54.png||,

Yüzlerce otel arasından bulunduğu bölgede 1.liği elde eden Crystal Admiral’ de somut varlıkları kadar soyut özellikleri ile de konuklarını memnun ediyor.  Enerjiye inanır mısınız bilmem ama bu otelin başka bir enerjisi var. Elle tutalamayan gözle görülemeyen ama iyi hissettiren bir enerji var bu otelde. Kendine özgü hali, gemi şeklinde mimarisi ile otelin kenarındaki yoldan geçerseniz bile sizi etkileyecek bir tavrı var. Bir otel bu kadar abartılı duygular ile anlatılabilir mi diyebilirsiniz. Seçtiğiniz otelde kaldığınız sürede o otelde yaşadığınız hisler, otelin size ne hissettirdiği çok çok önemlidir. 

Uyandığınızda odanıza sızan ışık, 

Perdenizi aralayan rüzgar,

Odanıza dalan kuş sesleri, 

O sabahın kokusu, 

Asansörden lobiye yürürken bir çalışanın size tebessüm etmesi, 

İçtiğiniz bir fincan kahvenin damağınızda kalan tadı, 

Dev bir havuzun kenarından yürürken içinize dolan mavilik, 

Sahilde öylece kumun üzerine oturuşunuz, 

Denizi, dalgaları seyrederken düşündükleriniz

Hiç tatmadığınız bir yemek, 

Animasyon ekibinin o güne kadar hiç yapmadığınız bir aktiviteye sizi dahil etmesi.

….

Tüm bu hisler sizinle kalır. O otel zihninizde gizli bir bölmede sizinle yaşamaya devam eder. Tatil anılarının anlatıldığı sohbetlerde çıkar tekrar ortaya. Dileriz ki hep anlatılmaya değer tatiller yaşar ve seçimininizi her zaman doğru otelden yana yaparsınız. 

Bir konuğumuzda Crystal Admiral için uzun bir yorumun içine şöyle yazmış; "Bu kadar güzel yemekler için yüzlerini bile görmediğim aşçılara teşekkür ederim."

Öyle çok insan var ki görünmeyen, arka mutfakta... 

Tatil demek eğlenmek demek yahu! Bu otelde animasyon ekibi de konuklar tarafından bolca alkış toplamış. 

Crystal Admiral Resort Suites& Spa ‘ yı daha yakından incelemek için www.crystalhotels.com.tr den ulaşabilir , sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.  Crsytal Hotels Youtube kanalından otelin tüm alanlarını gösteren videolara ulaşabilirsiniz. 

Crystal Hotels Grubu içiniz rahat bir şekilde karar vermeniz ve doğru tatile ulaşmanız için özel “Tatil Danışmanı” hizmeti sunuyor. Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak ve tatil için en doğru kararı vermek için sadece aramanız yeterli. Çağrı Merkezi 444 0 558 / (0242) 322 00 00 dan tatil danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

 

Yorumlar

Yorum yazınız