Neden Herkes Tatilde Bu Oteli İstiyor?

Geçmiş yıllarda, bir çiftin tatil deneyimini anlatan bir blog yazmıştım. Bay ve bayan zor beğenen tatilde… Bu hafta da blogda bahsedeceğim oteli anlatan bir blog yazısıydı. Geçtiğimiz günlerde yine bay ve bayan zor beğenen beni aradı. Yaz mevsimi için tatil zamanları gelmişti. Tüm araştırmaları sonucunda yine aynı otelde tatil yapmak istediklerini, onlar için çok önemli olan bu zaman dilimini riske atamayacaklarını söylediler. Hatta o oteli özlediklerini söylediler. Tatil yaptığınız bir oteli özlemek…Bu yıl çevremde tatil planı yapmak istediğini belirten herkes, yine bu otelden bahsediyor. Merak ettiniz değil mi ? :) Hangi otel burası?

Herkesin tatil yapmak istediği, hayranlık duyduğu, hatta tatil yapanların özlediği otel; Nirvana Mediterranean Exellence… “Bay ve bayan zor beğenen tatilde” yazısında onlara neden zor dediğimi detaylı anlattım.

Tatil için karar verme ve erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak için uygun bir dönemdeyiz. Hepimiz bir çok açıdan özel bir otelde tatil yapmayı isteriz. Nirnava tam olarak özel bir otel. Seçtiğimiz otelden haklı beklentilerimiz vardır. Bir çok insan yılda sadece bir kez, belki de en fazla iki kez tatil yapma şansına sahip. Bu süreçte hiçbirimiz olumsuz bir deneyim yaşamak istemeyiz. Telafisi olmayan, kıymetli olan şey ise zaman. Söz konusu tatil olduğunda hepimiz “bay ve bayan zor beğenen” oluruz aslında.

Peki neden herkes bu otelde tatil yapmak istiyor ? Tüm dünyaya kapılarını açtığı 2014 yılından bu yana herkes Nirvana’dan bahsediyor. Otel, dijital medyada, basında, köşe yazarlarının yazıları ve otelde tatil yapanların yorumlarından sonra yayılan bir sinerji ile dikkatleri üzerine topladı. Nirvana Mediterranean Exellence, doğanın içinde, doğa ile sarmal bir otel olup şık bir mimariye sahiptir. Hepimiz çıktığımız tatilde, yorgun zihinlerimizi, bedenlerimizi dinlendirmek, konforlu ve ferah bir odada, rahat bir yatak ve tertemiz çarşaflar talebindeyizdir. Dinlenmek, eğlenmek, farklı lezzetler tatmak, aile olarak tatile gittiysek çocuğumuzun da keyifli olduğu anlar yaşamasını istiyoruz. Hem bedenimiz hem ruhumuz yenilensin isteriz çıktığımız tatilde. Tüm bu taleplerin #nirvana versiyonu sunulmaktadır bu otelde.  İşte bay ve bayan zor beğenen gibi bizim de taleplerimiz bu yönde olur.

Dinleneceğiniz, eğleneceğiniz, doğayı keşfedeceğiniz, ayrıcalıklı hizmet alacağınız, harika lezzetler tadacağınız bir otel burası. Nirvana Mediterranean Exellence için blog kategorimizde bir çok yazı bulunmaktadır. Eğer siz de Nirvana hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen okuyun!

Nirvana Mediterranean Exellence’ nda 2020 yılında tatil yapmak ister miydiniz? Siz de merak ediyor ve daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitesi www.nirvanahotel.com’ u ziyaret edebilirsiniz. Nirvana’da tatili deneyimlemiş misafirlerin paylaşımlarını da sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. 2020 yılı tatiliniz için 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından “Tatil Asistanı" hizmetine ulaşabilir, birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız