Mucizeler İçin Kapıyı Aralamak

p_shutterstock_624832211jpg.jpg

Yepyeni bir yılın gelişi yeni bir başlangıçtır değil mi aslında…

Bu yıl hayatımızda gerçekleşecek olan mucizelere biraz biz yardımcı olalım mı ? 

Yaşınızı hesaba katarak dünya üzerinde geçirdiğiniz zamanı, gün sayısı olarak hatta saat ile çarparak bir düşünün lütfen! Yapamadıklarınız için duyduğunuz pişmanlıklar var mı ? Bunlar için üzülüyorsunuz öyle değil mi? 

Bu yıl kendimizi güvende gördüğümüz alandan biraz dışarıya çıkalım mı ? 

Rüzgarı yakalayamayız ama hissedebiliriz. 

Araştırmaya, 

Hayal etmeye,

Keşfetmeye ne dersiniz?

Çabalamak ve akışına bırakmak arasındaki ince çizgiyi yakalamaya ne dersiniz?  

“Düş Odası” oluşturalım mı zihnimizin ufak bir bölümünde ? “Düş” lediğimiz yer olsun orası. Pozitif düşünce ile dolduralım orayı. Hayatın içi her zaman pozitif değil evet ama burayı, düş odamızı sadece pozitif duygular alalım. 

Yaşamın içinde bu frekansı yakalayanlar var. Yaşamın içinde sörf yapıyor onlar. 

“Düşleme Sanatı” duydunuz mu hiç ? 

Düşleme Sanatı mı?  Nasıl mı? Çok basit, hadi bu yıla girerken kendiniz için bunu yapın.

Malzemeler: 

Boş temiz bir sayfa, kalem, bir tutam düşleme eylemi.

Harfleri en güzel sözcüklere dönüştürüp hayatınızın en güzel öyküsünü kendiniz yazın!  Hadi 2019 yılına girerken kendimize “Liste” yapalım. Yeni yıldan dileklerimizi, istediklerimizi, hayallerimizi bu sayfaya en güzel enerjilerimizle madde madde yazalım. 

Daha önce deneyimlemiş olanlar bilir, bu liste işe yarar. Tabi ki yazdıklarımızı arada açıp okumalıyız ki düşlerimize doğru kanat çırpalım.

İnanmak çok önemli! 

Hepimizin düşledikleri, hayalleri vardır ve gerçekten inanırsak onlara ulaşabiliriz. Yazmayı sevmeyen biriyseniz eğer bu deneme size de iyi hissettirecek inanın. Yazmak en güzel terapi şekillerinden biridir, rahatlatır ve iyileştirir. 

Bu mavi gezegende zamanımızın ne kadar olduğunu bilmiyorsak eğer bu yıl onu en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersiniz?

Belki de bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşmak ve yenilenmeye ihtiyacınız vardır. Kaçış için rota arayanlar yazıya devam etsin lütfen. 

,p_image1.jpeg||p_image2.jpeg||,

Yılbaşı Gecesi Neler Yapıyorsunuz Peki?

Yılbaşı için henüz bir planı olmayanlara Crystal Hotels Grubu’ ndan eğlenceli dolu seçenekler var. 

Otellerimizi her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıl ruhu saracak. Misafirlerimizi en özel şekilde karşılayacağız, otellerimiz ışıl ışıl dekor edilecek, restoranlarımızda masalarımız özenle hazırlanacak, şeflerimiz en özel lezzetlerini sunacak.

Umutla, güzellikler yaşamayı temenni ettiğimiz 2018 yılına siz de aileniz ile birlikte özel bir kutlama ile girmeye ne dersiniz? Çok eğleneceğiniz bir yılbaşı partisinden sonra 2019 yılına,  Akdeniz’ in en özel destinasyonlarında yer alan otellerimizin deniz manzaralarında, harika bir kahvaltı ile başlamaya ne dersiniz?

Dileriz ki yılbaşı akşamınız, 2018 yılına finaliniz ve 2019 başlangıcınız unutulmayacak kadar güzel anlarla geçsin. Tabi yeni yıl ile yeni tatil planları heyecanı başlayacaktır. İşte o zaman da bizlere 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından ulaşabilirsiniz. Tatil Danışmanlarımız ile 2019 yılının en avantajlı tatilini planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin  

Yorumlar

Yorum yazınız