MayFest 2018 #Nirvana

p_shutterstock_1033508950jpg.jpg

Hepimizin içini ısıtan mayıs ayı geldi. Şu an bilgisayar başında otururken ya da telefonlarınızda sosyal medya üzerinden paylaşılan tatil fotoğraflarını görmeye başladıkça sabırsızlık hissediyorsunuz değil mi? :) 

Artık tatil için start çoktan verildi. Otellerimiz kapılarını dünyaya açtı. Yerli ve yabancı bir çok konuğu ağırlamaktayız. Her otelimizde ayrı bir etkinlik ve eğlence başlamışken mayıs ayının en çılgın etkinliği MyFest 2018 Nirvana. 2017 yılında da  “Geleneksel Vlklybe Ödül Töreni” nde “En İyi Yaz Festival Oteli” ödülünü alan otelimiz Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa, bu yıl yine çılgın bir festivalle konuklarını ağırlıyor.  Açıldığı günden bu yana adından sürekli söz ettiren, tatil yapmış olanların hayran kaldığı, henüz gidemeyenlerinde hayranlıkla takibinde olduğu otelimiz; Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa… 

Gazeteciler, köşe yazarları, gurmeler, bir çok blogger ve benim yazılar yazdığımız,  dikkatleri hala üzerine çekmeyi başaran, en çok merak edilen otel Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa... Yazılar, videolar, otelde konaklayanların sosyal medya paylaşımları ile 2014 yılından bu yana Akdeniz Bölgesi’ nin en popüler otellerden olmayı sürdürüyor. Nirvana Lagoon Villas’ ı ifade etmek için yazılan yazılar otel için epey tüyo verse de kesinlikle hissedilmesi gereken bir otel. 

Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa 

Tatilin,

Doğanın,  

Konaklamanın, 

Eğlencenin, 

Lezzetin,

Kısacası herşeyin #Nirvana sını yaşayabileceğiniz bir otel

Daha çok bilgi sahip olmanız için Crystal Hotels Blog’ da özel kategoriye sahip Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa için aşağıdaki linki sizlere bırakıyorum. 

http://www.crystalhotels.com.tr/blog/nirvana_lagoon_villas_suites__spa-12-blog_list.html 

Özellikle bıraktığım bu linkteki yazıyı okumanızı öneririm. 

http://www.crystalhotels.com.tr/blog/_mukemmel_an_nirvana__da_gizli-137-blog.html 

Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa ' yı  http://www.nirvanahotel.com/tr/index.php adresinden de inceleyebilirsiniz.  Şu an orada olmasanızda Nirvana Lagoon Villas ' ı sosyal medya hesaplarından takip ederek canlı yayınlara katılabilirsiniz.Çağrı Merkezi: 444 0 558 / 0242 322 00 00 numaralarından Tatil Danışmanlarına ulaşabilir, 2018 için sizi Nirvana’ ya taşıyacak tatilinizi planlayabilirsiniz. 

Her gününüz tatil tadında geçsin.  

Yorumlar

Yorum yazınız