Lüks Otel Tanımının Tam Karşılığı; “Crystal Palace”

p_ea4b0097jpg.jpg

Bugünlerde hemen hepimiz haklı sebepler ile o lüks otelin peşindeyiz değil mi? Hangimiz tatilini lüks bir otelde yaşamak istemeyiz ki? İnternette tatil ararken “lüks” yani genelde “luxury” uzantılı otelleri incelemek önceliğimizdir. Otel isimlerinin sonuna eklenen Türkçe  “lüks” ya da İngilizce “luxury” uzantısı son yıllarda oldukça çoğaldı sanki. Peki gerçek anlamda lüks tanımının tam karşılığını taşıyor mu bu otellerin hepsi? Düşündürücü değil mi? Duruma kişisel lüks anlayışı da dahil olunca daha karmaşık oluyor tabi ki J Hangi standartlara göre lüks ?  

Kelime anlamı gösteriş- şatafat olan lüks, tatile ve otele çok yakışır değil mi? Elbette otel, ismine eklenen bu özelliğin tam tanımını karşılıyorsa. Hassasiyet taşıyan bir durum bu. Lüks konsept vaat edilen bir oteli tercih edip, rezervasyonunuzu yapıp tatil için gittiğinizde hüsrana uğramak bütün bir yılınızı etkileyebilir. Grubumuzun otelleri ya da seçeceğiniz her hangi bir otel için araştırmalarınızı yapın. Tatilinizi riske atmayın! Crystal Hotels Grubu olarak her hafta yayınlamış olduğumuz blog yazıları ile tatil için seçimlerinizi yaparken hassasiyet -gerektiren konuları sizlere aktarıyoruz. Bu hafta da lüks otel tanımına dikkat çekmek istedik. Tatil için otel arıyorsanız ve lüks bir otel peşindeyseniz de tam karşılığını taşıyan otellerimizden Crystal Palace Luxury Resort& Spa’ yı buyurun birlikte inceleyelim.

Öncelikle oteli detaylı görmeniz ve zihninizde canlandırmanız için sizlere youtube kanalımızdan Crystal Palace Luxury Resort& Spa’ nın video linkini bırakıyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=yIudpdzWLeU

,p_palace-2.jpg||,

Çok beğendiniz değil mi? Konumu, mimarisi, denizi, doğası ve nice detayları…Crystal Palace, Crystal Hotels Grubunun en özel, en dikkat çeken ve tercih edilen otellerindedir.

Bence lüks kavramı kapıdaki karşılamadan başlar. Sizce? Eğer ilk defa o otele gidiyorsanız, seçiminizi araştırarak ve online olarak yaptıysanız size vaat edilen görseller ile birebir olmalı. Aracınızla otelin kapısından girerken mimarisi ile etkilemeli. Lobiye adım attığınızda doğru karar verdiğinizi hissettirmeli ve odanıza yerleştiğiniz o ilk an emin olmalı, rahat bir nefes almalısınız. Sonrasında o beklenen tatile dalışınızı yapmalı, her anın tadını çıkarmalısınız. Yılın en önemli anı olan bu tatil hiçbir mazereti kabul görmeyecektir. Bu sebeple otel sadece mimarisi ve sundukları ile değil içinde ona ruh veren yönetimi ile birlikte lüks tanımına ulaşır. Aldığınız hizmetin kalitesi otelin fiziki görünümü ve imkanları ile harmanlanmalı. İşte hem mimarisi hem de yönetimi ile bu harmanı size yaşatacak otel Crystal Palace Luxury Resort& Spa…Daha kapısından girerken oteli beğenecek, içine adım attığınızda görkemli merdivenleri ve şık tasarıma sahip lobisine bayılacaksınız. Ufak bir sır; tatil için otel ararken, en iyi o oteli yaşayan insanlardan bilgi alabilirsiniz. Tatil yorum siteleri sizlere bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Crystal Palace otelimizi konaklayan insanlardan dinlemenizi öneririz.

Crystal Palace, ünlü turizm merkezlerinden Side‘ye 12 km, Antalya Havalimanına 55 km ve Antalya şehir merkezine 60 km mesafededir. Sınırsız konfor ve eşsiz saray mimarisi. Keyif ve huzur içerisinde geçirebileceğiniz, eğlenceli ve elit bir tatil imkânı… Crystal Palace, Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahibidir ve 2014 yılı değerlendirmelerinde Zoover, Top Hotels Partner, Its Red Star Awards ve Holiday Check tarafından ödüllendirilmiştir, ayrıca TUI Top Quality ödülüne de layık görülmüştür. Dünya sıralamasında “En İyi 100 Otel” ödülünü Mısır’ın Luxor şehrinden alıp kendi şehrine getirmiş ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Çevreye Duyarlı Tesis” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca Crystal Palace Luxury Resort& Spa ‘ da lezzetleri daha doğrusu lezzetlerin sunum şekilleri ile büyülenebilirsiniz. 

,p_palace-spa.jpg||,

Tatile gideceğim otelin SPA Merkezi benim için çok önemli diyorsanız da Crystal Palace’ nin harika SPA Merkezini anlatan yazımızın linkini bırakıyorum. http://www.crystalhotels.com.tr/blog/crystal_palace_luxury_resort__spa-14-blog_list.html

Siz de lüks tanımını karşılayacak bir otelin peşindeyseniz, özel bir tatil planlıyorsanız Crystal Palace Luxury Resort& Spa ‘ da merak ettiğiniz tüm detaylar için 444 0 558 i ararsanız Tatil Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız