Küçük Eğlenceler, Büyük Mutluluklar...

Çocuğunuz ile gidip, çocuğunuz yokmuş gibi tatil yapmak ister misiniz?

Kulağa çok hoş geliyor değil mi ? Hem bırakıp giderek aklınız onda kalmayacak hem de otelde tam anlamı ile dinlenebileceksiniz :)  Heyecanlandırdı mı sizi de bu düşünce ?

Hayal değil, çocuklar için dolu dolu bir konsept için her otelimizde onlara özel “Crispy Kids World” kurduk. Tamamen onlara ait bir dünya. Onlarız birey olduğunun farkındayız. Otellerimizde, mini kulüp alanları oluştururken özenle davrandık. Onlar için geniş alanlar ayırdık. Eğitici ve öğretici konseptimiz “Crispy Kids World” oluşturduk. Tatil için Crystal Hotels’ i tercih eden minik dostlarımız  ve bu dünyayı yeni keşfedecek olanlar için aşırı eğlenceli bir sayfa oluşturduk. Sizleri de bu rengarenk dünyaya davet ediyoruz. Crispy Kids World konseptimizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz :) @crispykidsworld

Uzmanlar hep şuna dikkat çekmektedir; yaşam örgülerini oluştururken keşifleri , ilkleri çok önemli. Yani ilk tatilleri de :) Sizin çocuğunuzda gittiği ilk oteli anlatıyor değil mi ? Çünkü onlar unutmazlar ve müthiş bir kaydediciler. Bilinçli ebeveynler bu farkındalık ile seçim yapacakları otelin mini klüp özelliklerini de göz önünde tutarlar. Aslında onların istekleri yalındır. Farklı bir yerde olamak bile mutlu eder onları. Deniz, havuz, sınırsız eğlence… İnsan ilk yolculuğuna aslında anne karnında başlıyor. Devam eden zaman yılı içinde çocuk oluyor, ergenlik dönemi yaşıyor, yetişkin oluyor. Ve yaşamını mimarisini oluştururken çevre etkisi, keşifleri algısını oluşturuyor. Yapılan araştırmalar çocukluk yıllarında edinilmiş olan davranışlar yetişkinlikte de bireyin yapısına aktarıldığını gösteriyor. Kişilik yapısı, değer yargıları, alışkanlıklar, yaklaşımlar…

İlk 6 yıla dikkat çekiyor uzmanlar, kişiliğin oluşumunda ilk 6 yaş süresinde ailelere büyük sorumluluk düşüyor. Onlara karşı yaklaşımlarınız, eğitimleri, bulunduğu ortamlar, gösterdiğiniz sevgi gibi birçok faktör.Onlar için tüm seçimlerimiz hassas.

Kilit Hospitality Group olarak turizmde edinilmiş olan deneyimle çocukların tatilde ne istediklerini biliyoruz. Aslında istekleri de kendileri gibi oldukça yalın. Neşeli ve eğlenceli zaman geçirmek, mutlu olacakları aktiviteler, beğendikleri yiyecek ve içecekler. Zihinlerinin birer kaydedici olduğu ve gördüklerini uygulamak, öğrenmek konusunda hızlı oldukları bilincindeyiz. Uzmanlarımız ile birlikte onlar için “Crispy Kids World” ü kurduk. Sevimli kahramanımız Crispy ile eğlenceli dakikalar geçirsinler, eğlenirken de öğrensinler istedik.

Otellerimizde daha özel olsun diye mini kulüp anlayışının ötesinde onlar için özel alanlar içeren “Crispy Kids World” ü oluşturduk.

Crystal Hotels ‘ in Belek-Side- Kemer-Bodrum ‘ da yer alan bütün otellerinde çocuklarınız eğlenirken sizde içiniz rahat bir şekilde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kahramanımız Crispy, çocuklarla birlikte oyun oynuyor, resim çiziyor… Denizde ve havuzda bütün gün eğlenirlerken, akşamları tatil arkadaşları ile birlikte sahnede çılgınca dans ediyorlar. . “Crispy Kids World” ile kitaplıklar ve resim atölyelerini oluşturduk. Onlara özel masal ve boyama kitapları hazırladık. Mini Kulüplerimizin kitaplıklarında çocuklarımızı bekliyor.

Özel hissetsinler diye…

Otellerimizde yetişkinler için birbirinden farklı dekore edilmiş, dünya mutfaklarından lezzetleri sunan a la carte restoranlar hazırlarken, küçük misafirlerimizi de unutmadık. Crystal Hotels Side Bölgesi’nde yer alan otelimiz Crystal Sunset Luxury Resort& Spa ‘ da bulunan ve bölgede tek olan A La Carte Restauran The Toffee Applee…

Siz baş başa keyifli ve romantik bir akşam yemeği yerken, küçük misafirlerimizde uzman gözetiminde yaşıtları ile yemeklerini yiyebilirler. The Toffee Applee Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler konsepti ve özel dizayn edilmiş masaları ile çok hoşlarına gidiyor. Nirvana Lagoon Luxury ‘ de  “Çocuklarınızla gelin, çocuksuz tatil yapın.” diyoruz.

Küçük eğlenceler, büyük mutluluklar...

Küçük misafirlerimiz için 3500 m² özel alan oluşturduk. Çocuk büfesi, kaydıraklı çocuk havuzları ve oyun alanları… “Crispy Club Konsepti” ile çocuklarımız çok eğlensin, eğlenirken öğrensin istedik. Kendi alanlarında, özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor. Kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık.

Çocuklarımızın kendilerine özel alanlarında sağlıklı beslenmeleri için uzmanlarla birlikte menüler hazırladık. Crispy Mini Kulüp havuzunun yanında yer alan çocuk restoranımıza yemekten keyif alacakları lezzetli atıştırmalıklar koymayı da unutmadık.

Anne babaların ortak görüşü ile çocuklarının ilk tatillerini unutmadıklarını tespitini önemsiyoruz. Crystal Hotels olarak otellerimizde tatil yapan küçük misafirlerimizin yaşadıkları tatili unutmamaları ve hep güzel hatırlamaları için ayrıntıları kaçırmıyoruz.

Kilit Hospitality Group fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Tüm otelleri görmeniz için de link bırakıyorum ; http://www.kilithg.com

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız