Hayali Nirvana’ da Tatil Yapmak Olan Çocuk

Bu hafta blogda sizlere bahsedeceğim otel; Nirvana Lagoon Luxury. Haftanın konusu olarak yer vermemin özel ilham kaynakları var. Oyun parkındaki çocuklar :) Evet, oyun parkında bu yazıyı yazmaya karar verdim. Düzenli olarak oğlumla indiğimiz parkta, her yaştan çocuk var. Onları gözlemlemeye, algılarını, yaptıklarını incelemeye bayılıyorum. Biz ebeveynler bazen onların adına gelecek için endişeleniyoruz. Onları dinledikçe, gözlemledikçe aksine umut dolmamız gerektiği hissediyorum. Çok akıllılar ve inanılmaz araştırmacı ruha sahipler. Tartışmaların aksine bilgiye inanılmaz önem veriyorlar.

Şöyle gelişti ; bana ne iş yaptığımı sordular. Ben de oteller için blog yazdığımı, metin yazarı olduğumu söyledim. Google’da varlığımı, onların tabiri ile beni search etmişler :) Dijital dünyanın onlar için ne kadar önemli olduğu ve geleceğimizin göstergesi idi bu yaklaşım. Yetişkinlerde yapıyor bunu evet ama 10 yaşında bir çocuğun sizi araştırmasına şaşırıyor, tebessüm ediyorsunuz. Ve şöyle devam etti ;

- "Özlem teyze inanmıyorumm, sen Nirvana’ ya gittin mi?"

- Evet.

- Ben o oteli biliyorum ve gitmeyi çok istiyorum. Bir gün gideceğim.

Dedi ve anlatmaya başladı. Otelin her detayını biliyor. Odalarını, aqua parkını, yeşil alanlarını, denizi… Hayret içerinde onu dinledim. Arkadaşım gitti oraya dedi ve youtube kanalını açtı. Bir minik youtuber :) Nirvana Lagoon Luxury’ de 3 vlog çekip yayınlamış kanalında ve 1 milyonu aşkın izlenmeleri var. Tek tek açıp izledim her detayı. Tatile çıkmadan başlayan serüven, yolculuk ve otele giriş, oteldeki anları, keşifleri…

İlk vlogda 6 dakika 39. saniye de “hihhh burası çokkk güzelll” diyor lobiye girdiğinde. Evet, Nirvana Lagoon Luxury daha lobisinden bu hissi veriyor. Yetişkinler belki de içinden söylerken, bir çocuk daha sesli dile getirebiliyor. Ve minik Youtuber Ecrin Su Çoban, geçtiğimiz yıl Nirvana Lagoon Luxury ‘ de gerçekleştirdiği tatilin her detayını paylaşıyor. Tüm oda detayları, alanları, aqua park, katıldığı aktivite ve etkinlikleri… Onu takip eden 1 milyon izleyicisi, Nirvana Lagoon Luxury’ nin ne kadar özel bir otel olduğundan haberdar. Özellikle yeni jenerasyon.

Vlogları belki sizlerde izlemek istersiniz diye link bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=DJqdhoqTh7I

https://www.youtube.com/watch?v=gSqMeRVoe0w

https://www.youtube.com/watch?v=UuwAXL-sFTA

Minik kaşif Ecrin Su Çoban’ ın bu videolarından,  Nirvana Lagoon Luxury’ de bir tatil nasıl gerçekleşir tüm detaylarını izleyebilirsiniz. Kendisini takip eden bir yaşıtının, oyun parkında sohbet ederken otelin her detayını adeta orayı yaşamış gibi ve  gözleri parlayarak anlatmasından çok etkilendim. Hayalim Nirvana’ da tatil yapmak demesinden daha çok etkilendim. Umarım hayalin gerçek olur çocuk!

Sizin hayaliniz de Nirvana Lagoon Luxury’ de tail yapmak ise geç kalmayın! 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız