Hala İnternette Çılgın Gibi Otel Mi Arıyorsunuz?

p_picsartjpg.jpg

Ağustos ayı da geldi. Tatil için en güzel aylardandır ağustos… Yıl boyunca anlatılacak tatil anıları için güneşin en yoğun ışığını sunduğu, denizin en pırıltılı anını yakalayacağınız, en çılgın yaz aylarındandır. Otellerde eğlencenin de en zirveye taşındığı aylardandır ağustos…

Hala tatil planınızı yapamadınız, henüz ağustos ayı içinde tatil tarihiniz net değil ama bu ay tatile çıkacak olanlardan mısınız?

Tatil valiziniz bile hazır ama ;

Nereye gitsem?

Nerede kendimi daha mutlu hissederim?

Hangi otelde kalsam?

Bu otel nasıldır acaba? Hijyen kurallarına dikkat ediyor mudur?

Yemekleri nasıldır acaba? Tatilde lezzet önemli tabi…

Sahili nasıldır? Odadan çıkınca denize ne kadar yürümemiz gerekir?

Otelin aktiviteleri güzel midir? Akşam şovları var mıdır?  

Gideceğimiz yerde en iyi keyif noktaları neresidir?

Bu yıl aslında biraz daha fazla bütçe ayırıp lüks bir tatil istiyorum.

Yok ya da otel şöyle doğanın içinde olsun. Denize giden yolları ağaçlar, bitkiler kaplasın.

Otelde bulunduğum sürede, bölgede tarihi-turistik yerleri de keşfetmek isterim ben!

Ailecek bu yıl bu tatile çok ihtiyacımız var!

Çocuklarında otelde eğlenip, mutlu olmasını çok istiyorum. Bu çok önemli! Otelin mini kulübü nasıldır acaba? Çocukları emanet edeceğimiz kişiler uzman mıdır? Çocukların sağlıklı beslenmeleri için büfeler uygun mudur?

Eşimle de aslında şöyle baş başa romantik bir akşam yaşamayalı epey zaman oldu. Romantik bir akşam yemeği için güzel manzaraya sahip bir restoranı var mıdır? Acaba hangi elbisemi tatil valizine koysam? 

,p_shutterstock_429552814.jpg||,

Bu bizim “Balayı” mız olacak. Her detay çok önemli!

Erken rezervasyonu da kaçırdım. Uygun fiyata en mutlu olacağım oteli nereden bulacağım?

Aylardır internette sörf yapıyorum, bir sürü seçenek var. Yorumları okuyorum, otellerin fiyatlarını karşılaştırıyorum. Zamanım az, bir an önce karar vermeliyim!

….ve benzeri bir çok soru ile daha tatile gitmeden, zihninizde bu soruların içinde yüzüyorsanız eğer, arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın.

Arama motorunuzun çubuğuna ;http://crystalhotels.com.tr/  yazın smiley

Karşınıza çıkan sekmelerden “Otellerimiz” i tıklayınız. Antalya’ da Side – Belek- Kemer, Bodrum ve Kapadokya’ da sizlere sunulan 13 otel seçeneği mevcut.

Seçiminiz zor olacak biliyorum smiley Birbirinden farklı ve özel seçenekler sunan bu oteller için öncelikle gitmek istediğiniz bölgeye karar vermenizi öneririm. Sonrasında otelin genel özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tüm açıklamaları okuyabilirsiniz. Fotoğraflar size otel hakkında birçok bilgi verecektir. Bu kısma çok dikkat! İnternette otel ararken karşınıza çıkan fotoğrafların gerçek fotoğraflar olması önemlidir.

13 otel seçeneği arasında kişisel elemelerinizi yaptıktan sonra karar aşaması için 3 farklı otele indirmeniz başarıdır J Acaba hangisi diyerek 3 ya da 2 otel var ise aklınızda finale yaklaşıyoruz.

Crystal Hotels Grubu’ nun kendi içinde kurmuş olduğu çağrı merkezinden “Tatil Danışmanları” na ulaşarak, aklınızda yer tutan “ACABA?” sorularının hepsine yanıt alabilirsiniz.

Numara da bırakıyorum; Çağrı Merkezi 444 0 558 / (0242) 322 00 00 J

Günümüzde birçok konuda koçluk hizmeti almak olağan bir durum artık. İşte telefonunuzu cevaplayacak “Tatil Danışmanı” size adeta bir Tatil Koçluğu hizmeti verecektir. Tatil kararını birlikte verdikten ve kafanızda oluşan acaba sorularına cevap bulduktan sonra gittiğiniz Crystal Hotels’ in bir otelinde;

Tatiliniz süresince sizin tüm istekleriniz ile ilgilenecek yüzlerce “Misafir İlişkileri Temsilcileri” var.

Özel mimariler içinde sunulmuş özel fırsatlar sizi bekliyor.

Birbirinden farklı lezzetleri sunan “Crystal Şefleri” ile de en lezzetli tatili yaşayabilirsiniz wink

Erken rezervasyonu kaçırmış olmanın üzüntüsünü unutturacak avantajlara da yine yukarıda bıraktığım numaradan ulaşabilirsiniz.

Farkımız, mutluluğunuz…

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız