GURURLUYUZ

“Türk Turizminin Enleri” nin ödül aldığı, GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen QM Awards 2019’ da Kilit Hospitality Group olarak, 2 özel ödüle layık görüldük. Gururluyuz.

Gecede, “İstihdam Özel Ödülü” ne layık görülerek, ödülümüz Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit’ e takdim edildi. Gecede konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Tolga Kilit;  “Türk turizminin gelişimine, daha fazla kişiye istihdam sağlamaya ve Antalya’ nın dünya üzerindeki bilinirliğini daha da artırmaya devam edeceğiz.” dedi. 2017 yılında da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ nde düzenlenen “milli istihdam seferberliği” ödül töreninde, Kilit Group, en fazla istihdam sağlayan turizm şirketi ödülüne layık görülmüştü.

Gecede bizi bir kez daha mutlu eden 2. ödülümüz ise Amara Dolce Vita Luxury otelimiz için geldi.  Kemer Bölgesi’nde, “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” seçildi ve ödül Genel Müdür Ali Balaban’ a takdim edildi.

Tatilin kalbi olan Kemer’ e bağlı Tekirova’ da, özel bir koyda yer alır Amara Dolce Vita Luxury,  mimarisi, görkemi ve sunduğu lüks konsepti ile gerçekten özel bir oteldir. Daha detaylı görmeniz ve inceleminiz için sizlere link bırakıyoruz. 

https://www.amaraworldhotels.com/dolce-vita/tr/

Bu yıl, “Türk Turizminin Enleri” ödül töreninin 10. sunu düzenleyen GM Turizm ve Yönetim Dergisi’ ne teşekkür ederiz. Siz de 2020 yılında, “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli”nde tatil yapmak isterseniz internet sitemiz www.kilithg.com’ a tıklayın lütfen. Açıklamalı metinler aracılığı ile otellerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız