Eylül ve #Reset

Bu yazı, eylül ayı gelince kendisini farklı hissedenlere ve yazıyı sonuna kadar okuyanların farklı hissetmeleri için yazıldı :) Eylül ayı için sadece bir ay değil, başlı başına bir mevsimdir benzetmesi yapılır. Sonbahar mevsiminin habercisi olarak bilinse de, panik yok! Buralarda yaz hala devam ediyor. :)

Sizleri her hafta farklı bir blog yazımız ile Antalya’nın birbirinden güzel tatil rotaları olan Kemer, Side, Belek, Manavgat’ a ve bazen de Bodrum’ a, Kapadokya’ ya götürüyoruz. Hepsi birbirinden güzel doğa ve kültürel zenginliklere sahip bu şehirlerin. Her şehre özel yazılara hatta sahip olduğu kültürel zenginliklere özel de ayrı ayrı yazılarımıza arşivden ulaşabilirsiniz.  Otellerimizde tatil havası hala sürüyor. Antalya neredeyse ekim ayı sonuna kadar denize girmek için en güzel havayı size sunuyor. Henüz tatile çıkmadıysanız, tatil için geç kalmadınız bize göre :)

Reset yani sıfırlanma ayı diyebilir miyiz eylül için ?

Belki çok çalıştığınız için tatile zaman ayıramadınız, belki de bütçeniz yeterli gelmedi. Eylül ayı ikinci yarısı itibariyle fiyatlar neredeyse yarıya iniyor. Avantajlı tatil için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Resetlemek, yani kendimizi sıfırlama isteği duyarız zaman zaman. Sahiden eylül ayı bu hissi bize veriyor gibi. Yılın yorgunluğu, işlerin yoğunluğu, yaşamın bize getirdikleri, duygularımınızı ve dolayısıyla duygu durumlarımızı etkiliyor. Kısa vadede fark etmiyoruz belki ama içsel olarak negatif hissettiğimiz süreler arttıkça zihnimizi etkilemekle kalmıyor, bedenimizi de etkiliyor. Şehir hayatı, iş yaşamı ve tekrarlayan döngüler size monotonluk hissi verebilir. İnsan, hayatında dönem dönem bu duyguyu yaşar. Zihnimiz ve bedenimiz bize aslında açık sinyaller gönderir. Artık dinlenme zamanı… Bunu algılayabilmek, bir mola vermek, sıfırlamak yani yenilenmek. Bu bizim için tekrar daha güzel başlamayı vaadediyorsa neden kendimiz için bunu gerçekleştirmeyelim. Kısa bir tatil belki de en azından. Yeniden daha güzel başlamak için…

Daha iyi hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu sorun kendinize. Cevabınız tatil ise hadi http://www.kilithg.com  adresine tıklayın!Birbirinden özel destinasyonlarda yer alan 19 otel seçeneği sizleri bekliyor. Rahat rahat araştırma yaparak, hayallerinize ve bütçenize uygun tatili seçip rezervasyon yaptırmak oldukça avantajlı. Tatil avantajlarını yakalamanın bir diğer yolu da aktif bir şekilde dijital medyayı takip etmekten geçiyor. Kilit Hospitality Group(KHG)’ a ait Crystal Hotels, Amara World Hotels ve Nirvana Lagoon Luxury otellerimizi internet sitemizden , Facebook, İnstagram , Twitter ve YouTube aracılığı ile takibe alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız mail üyelik kaydı da size özel avantajları güncel olarak ulaştıracaktır. İnternet sitemiz; http://www.kilithg.com sizi dilediğiniz otele ulaşmanızı sağlayacak ve avantajlar konusunda bilgilendirecektir. Antalya ' da Kemer-Side-Belek-Beldibi-Göynük-Tekirova bölgelerinde, Bodrum- Güvercinlik'te ve Kapadokya-Kaymaklı' da çeşitli seçenekler sunar. Her otele ait gerçek fotoğraflara ulaşacaksınız . İnternette tatil için otel ararken gerçek fotoğraflar olmasına dikkat etmenizi öneririz. Zira "sürpriz otel" ile karşılaşmak istemezsiniz değil mi ? Yine internet sitemiz, sizlere video görüntüler ve açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız