Şehrin yeni heyecanı; Nirvana Cosmopolitan

Sizleri bu hafta blogda, Kilit Hospitality Group’ a dahil olan, şehre yeni bir heyecan katan Nirvana Cosmopolitan’ ı keşfe çıkarmak istedik. Şehrin içine konumlanan Nirvana Cosmopolitan, yenilikçi, etkileyici konseptleri ile “Nirvana” standartlarında, ayrıcalıklı bir deneyim sunacak. Zamanın içinde özel bir deneyim yaşamak, ayrıcalıklı hizmet alabilmek ve bu anların şık bir otel içinde gerçekleşmesi, tatil arayışında hepimizin hayali.

Nirvana Cosmopolitan, Akdeniz’in en özel plajlarından Lara Plajı’nda yer alıyor. Antalya için tatil planı yaparken Nirvana Cosmopolitan’ı seçmeniz, size şehrin içinde olup, şehirden bağımsız bir tatil deneyimi sunacak. Tatil sürenizde Antalya’da var olan tarihi dokuları ve cazibe merkezlerini kolay ulaşım ile keşfedebilirsiniz. Tesis, Cosmos City & Performance Hall konsepti ile aslında çok yönlü bir kompleks. Kongrelere ev sahipliği yaparken, sanatsal organizasyonları da görebileceğiz bu otelde. Önemli özelliklerinden birisi ise, özel futbol sahalarına ve su sporu alanlarına sahip olması. Tesis, bir şehir oteli olmasının avantajıyla, gerçekleşecek olan masalsı düğün seremonileri ile de dikkatleri üzerine çekecek.

L&H Ultra All Inclusive Concept’e sahip bir otel.

Artık birçok otel için her şey dahil, ultra her şey dahil kavramlarını görüyoruz. Günümüzde beslenme ve gıda konusunda hassasiyet giderek artmakta. Nirvana Mediterranean Excellence’da olduğu gibi Nirvana Cosmopolitan’da da L&H (Local & Healty) Concept, yani “Yöresel & Sağlıklı Ultra Her Şey Dahil” konsepti bulunuyor. Tüm yiyecekler, kendi orijinal bölgesinden seçilerek sunuluyor. Sunumlar esnasında etiketlerde yiyeceklerin bölgelerini görebilirsiniz. Büfelerde, özel bir beslenme şekli olan ve artık günümüzde giderek artan glutensiz tüketim için özel ekmekler de bulunuyor. Biliyoruz ki aileler için tatilde önemli olan şeylerden birisi de çocukların, özellikle bebeklerin beslenme seçenekleri. Sağlıklı ve paketli ambalaj olmayan doğal ürünler bu konsept ile misafirlerimize servis ediliyor.  Sunulan içecekler de doğal ve yöresel içerikler ile hazırlanıyor. Trans yağlar yerine özel pişirme yöntemleri ile hazırlanan fırın lezzetleri de sizleri bekliyor.

Otelin içinde “Starbucks” olması kulağa nasıl geliyor?

Tüm otellerimizde, geleneksel Türk Kahvesi için özel konseptler oluşturduk, dünya kahvelerini çeşitli demleme yöntemleri ile sunduk ve kahve severleri hep önemsedik. Kahve tutkunlarının sevdiği marka “Starbucks”  Nirvana Cosmopolitan’da yerini aldı. Üstelik sadece bir corner olarak değil, geniş bir alanda tüm konsepti ile sabah 10.00’dan akşam 24.00’a kadar misafirlerin hizmetinde olacak.  “Peki ultra her şey dahil sistem içerinde nasıl olacak, ücretli mi?” diye sorabilirsiniz. Limitli olarak günlük 2 kahve. Müthiş bir kahvaltı sonrası keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Yaz döneminin en favori içeceklerinden “Cool Lime”ı ise tavsiye olarak buraya bırakıyoruz.

Bir blog yazısına sığdıramayacağımız kadar özelliğe sahip bir otel. Şehrin yeni heyecanı Nirvana Cosmopolitan’a ait yenilikler ve diğer yazılar için takipte kalın. İnternet sitemizde yer alan açıklamalı metinler aracılığı ile otellerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otele ait fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte size birebir hizmet veren “Tatil Asistanlarımız” var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 yılına özel fırsatlar için 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarını arayarak kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız