Eğer Titiz Bir İnsansanız Bu Otele Gelin!

Bu başlık bir misafirimizin oteli tanımlama şeklinden esinlenmiştir. İçinde bulunduğumuz bu dönem, bizleri kuşkucu, titiz bir insan olmaya evirdi. Geçen hafta beni aradı arkadaşım Damla. Kendisi hatırı sayılır derecede titiz bir insandır. Biz Crystal Green Bay otele, Bodrum’ a gitmeye karar verdik dedi. Aaa ne güzel dedim. Peki neden o otel diye sordum. Araştırma yapmadan asla bir seçim yapmayacağını biliyordum. Şöyle söyledi; birçok yoruma baktım ve birisi “eğer titiz bir insansanız bu otele gelin!” yazmış bende bu yorum ile karar verdim dedi. Bu yazıda sizi Bodrum’ a götürmek için bu başlığı seçtim. 

Özellikle böyle bir dönemde tatil seçimi için araştırma yaparken ne kadar önemli değil mi oteli deneyimleyenlerin yorumları. Referans arıyoruz, güvende olmaya ihtiyacımız var. Dijital çağın faydalı yanı bilgiye ulaşmada kolaylık. Üstelik hem sosyal medya hem de tatil yorum sitelerinden oteli deneyimleyenlerin yorumuna ulaşabiliyoruz. Karar aşamasında oldukça önemli. Sizlerde tatil seçimi yaparken otele dair yapılan yorumları okur musunuz? Okumanızı öneririz. Kilit Hospitality Group olarak sizlere sunduğumuz güvenli tatil için gösterdiğimiz özveri ve yürüttüğümüz operasyonu konuklarımızdan dinlemenizi de isteriz. Bu yazıyı sizler için hazırlarken Crystal Green Bay Resort& Spa için yapılan yorumların büyük çoğunluğunu okudum. Uzun uzun ve içtenlikle yazılmış birçok yoruma rastladım. Bazılarını not düştüm. 

Covid döneminde gelinecek en iyi otel denilmiş örneğin. Pandemi döneminde otel gerekli önlemleri almış ve bu konudaki endişelerimizi bertaraf etmiştir diye bahsedilmiş yine uzun bir yorumda. Bir yorumda ise şöyle yazılmış; “Bilindiği üzere bu yıl tatilde herkesin birinci önceliği temizlik ve hijyen. Otel gerçekten temiz ve salgın kurallarına uyuyor.” Diğer yorumlarda ise; 

-Her şey oldukça hijyen ve temizdi herkese tavsiye ederim.

-Pandemi döneminden dolayı bir korku vardı başta fakat almış olduğu önlemleri daha ilk girişten itibaren fark etmeye başlayınca rahatladık. Bu dönemde güvenli bir otel tatili yapabileceğiniz bir otel, şezlonglar her sabah dezenfekte ediliyor.

- Otele gelmeden önce birkaç kez telefon ile arayarak bilgi almıştım ve telefonda aldığım bilgiler den daha fazla tedbir alındığını gördüm.

-Sağlıklı ve güzel otel…

Tüm bu yorumlarda konuklarımız deneyimlerinden bahsediyorlar. Oteli tercih etmek için araştıran kişilere ise ışık oluyor bu yorumlar. Sizlerin de fark ettiği üzere “güvenli otel, güvenli tatil, hijyen, sağlık, pendemi, temizlik, önlem, kurallar, dezenfekte” hem bu yorumların hem de 2020 yılının gündem sözcükleri… Tabi yorumlarda güler yüzlü hizmete vurgu, otelde gerçekleşen eğlenceden memnuniyet, lezzetli yiyeceklere teşekkürler de bolca yer alıyor.

Sakin bir otel burası. Yorumlarda en çok geçen ve sona saklamak istediğim sözcük ise “sakin bir otel” olarak öne çıkması. Hemen her yorumda, 2020 de ve geçmiş yıllarda Crystal Green Bay için yapılmış yorumlara baktığınızda otelin yanına sakin tanımının iliştirilmiş olduğunu görürsünüz. Bodrum’un bizde uyandırmış olduğu hareketli bir yer algısından öte doğanın içinde sakin bir yer burası.  Otel, Bodrum’un Güvercinlik beldesinde bir koyda konumlanmıştır. Ormanın çevrelediği bu özel koyda deniz sakindir. Otel geniş bir alanda birçok özellik sunar. 291 odaya sahip olan otel, bu döneme özel sınırlı sayıda misafir kabul edebilmektedir. Bu durum oteli daha sakin kılıyor. Özel restoranları, barları, havuzları ile konsepti konuklarını oldukça memnun ediyor.

Eğlence zamanlar ile birlikte sakinlik size bir arada sunuluyor bu otelde. Doğanın kucağında konumlanan Crystal Green Bay Resort & Spa’ nın muhteşem doğasını görmeniz için size bir linkte bırakıyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=UgEJoq8RlVM

Crystal Hotels Blog okurlarımıza ve Kilit Hospitality Group misafirlerine her hafta başka bir konu ve rota sunmaya devam ediyoruz. Bu yıl tatil için güvenli bir tatil için otel arıyorsanız 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından “Tatil Asistanlığı” hizmeti ve özel destek alabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin.

Yorumlar

Yorum yazınız