Eğlencenin #Nirvana sı, 2018 Konserleri

p_shutterstock_552730561jpg.jpg

Bir otel düşünün! Bu otel ;

Tatilin,

Doğanın, 

Konaklamanın,

Eğlencenin,

Lezzetin,

Kısacası herşeyin #Nirvana sını yaşayabileceğiniz bir otel. Açıldığı günden bu yana misafirlerine sunduğu her özellik le ses getiren. 

Tatiliniz boyunca ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceğiniz, 

Eşsiz güzellikte bir doğaya sahip,

Birbirinden farklı konseptleri ile lezzette de #Nirvana ‘ ya ulaşacağınız, 

“Crispy Club Konsepti” ile çocuklarınızın da çok eğleneceği,

Naja Naja Aquapark ile 11 farklı özellikteki kaydırakta maksimum eğlence...

Aktiviteler, gece şovları, konserler ve daha fazlası... 

Dolu dolu geçecek bir günün ardından keyifli bir akşam yemeği ve sonrasında özel bir konser ile tatilde gerçek anlamda eğlence. 

Şimdi de bir yer düşünün! 

Otelin içinde bir konser alanı. Sahnesi, ışıklandırması, sistemleri profesyonelce düzenlenmiş. Bulunduğunuz alanda karşınızdaki sahne görkemli iken onun ardında Toros Dağları’ nı ve üstünden yükselen ay ışığı... 

Arkanızdan Akdeniz’ in esintisi, deniz kokusu, dalga sesleri... 

İşte burada tüm gece boyunca sunulan sınırsız eğlence. Eğlencenin #Nirvana sı.

 

,p_29196468_1696240313802938_4522661250575892480_n.jpg||,

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa, 2018 yılında da konuklarına birbirinden eğlenceli konserler sunuyor. Konser takvimimize bakarak tatilinizi planlayabilirsiniz. 

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa’ da 2018 yılı için kendinize, sevdiklerinize, ailenize harika bir tatil deneyimi hediye edebilirsiniz. Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa, Conde Nast Johansens tarafından Avrupa ve Akdeniz'in "En İyi Aile Oteli" seçildi!  Muhteşem deniz ve dağ manzarası ile müthiş çam ağaçları ormanı tarafından süslenen Nirvana Lagoon Villa Suites & SPA, “Maksimum Mutluluk” ilkesi ile Akdeniz doğasını, ‘kişiye özel’ hizmetleriyle birleştirmektedir.

Daha çok bilgi sahip olmanız için Crystal Hotels Blog’ da özel kategoriye sahip Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa için aşağıdaki linki sizlere bırakıyorum. 

http://www.crystalhotels.com.tr/blog/nirvana_lagoon_villas_suites__spa-12-blog_list.html 

2018 yılında Tatilin #Nirvana sını yaşamak istiyorsanız 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz. 

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

 

Yorumlar

Yorum yazınız