Doğanın Uyanışına Şahit Olacağınız Rotalar

Hepimiz, güzel bir tatili daha yoğun hayal ettiğimiz günlere ulaştık. Doğa yeniden uyanıyor. Peki tatilimizi belirlerken önceliklerimiz nelerdir? Hayal ederken neleri düşünürüz? Rezervasyon yapacağımız otele nasıl karar veririz? Seyahatlerimizi nasıl planlarız? Tatil kararı aldıktan sonra tüm sene hayalini kurduğumuz o muhteşem tatil için bir süre kafamızdaki sorulara yanıt aramakla meşgul oluruz. Akdeniz’in eşsiz mavi sularında şık ve konforlu bir mimari içinde, en güzel lezzetlerle tatilin keyfini çıkartmanın yanında merakla takip edeceğiniz “Crystal Keşif Rotalarını” bu mükemmel tatile unutulmaz anları eklemeniz için derledik. Sizler için bir kılavuz niteliğinde olan bu yazıda, Crystal Hotels ile konfor, lezzet ve eğlencenin yanı sıra tüm çevresi tarihi doğal güzelliklerle çevirili olan Antalya’nın, hikayelerle dolu keşif rotalarını sunacağız.

Doğanın yeniden uyanışına eşlik etmek sizce de mucizevi değil mi? Antalya’ da var olan otellerimiz; Kemer, Side, Belek, Beldibi’ nde yer alırken, adeta doğa burada en güzel notalarını besteliyor, tarihle de harmanlıyor. Kapadokya ve Bodrum’ da kendine özgü doğal yapılara ve tarihe sahip özel destinasyonlar. Blogda birlikte keşfe çıkmaya hazır olun!  

Evlerde kalma sürecinin halen devam ettiği bu günlerde, kendimizi doğaya bırakmak ve doğayla temas etmek ihtiyacı içindeyiz. Gözlerinizi kapatıp hayal edin! Doğada büyüleyici bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve bu yolculukta aracınız bir bisiklet. “2 pedala sahip özgürlüktür bisiklet” deriz biz hep bisiklet ile keşif rotaları sunarken. Çok güzel değil mi sizce de? Belki sizin de hayalinizde, yapılacaklar listenizde bisiklet ile tur var. Peki ne zaman? Otellerimizin bazıları size bisikleti de sunabiliyorken, bu durumu rezervasyon işlemi sırasında sorabilirsiniz. Bu blogda önereceğimiz yerler, bisiklet ya da yürüyerek doğanın uyanışına şahit olmanız, detayları keşfetmeniz için uygun rotalardan oluşuyor.  

Adı hep “Tatil Kalbi” olarak geçen ve doğanın en güzel halini sunan Kemer Bölgesi ise tercihiniz; Beldibi, Göynük, Tekirova, Phaselis, Çıralı ve Olympos’ u keşfedin lütfen! Belki bir gününüzü ayıracağınız bu keşifte, birbirine aslında yakın mesafelerde sayılan bu yerlerin hepisini birden görebilirsiniz. Belek Bölgesi’ ni tercih etmek isterseniz; Köprülü Kanyon, Side, Manavgat ve Alanya’ ya uzanan yolda harika bir keşif rotaları var. Hayran kalacağınız bir doğa, ormanlık alanlar, dağlarla çevrili koylar, masmavi ve sıcak bir deniz kıyısında olmak…Kemer Bölgesi’ nde yer alan otellerimiz, uluslararası bilinirliğe sahip bisiklet parkurları ya da trekking rotalarına yakındır. Eğer bisiklet ile doğayı keşfetme hayaliniz var ise oldukça elverişli bir bölgedir.

Doğanın uyanışına şahit olacağınız bu keşfi, partnerinizle, ailenizle ya da tamamen bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ruhsal bir sıfırlama, yenilenme sağlayacağı şüphesizJ Tarihi ve kültürel dokulara sahip, yüzyıllar öncesinden günümüze kalmış eserlerin yer aldığı kalıntıları daha farklı ve detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Beydağları Milli Parkı, dünyaca popüler olan ve macera dolu bir keşif rotası. Olympos’a geldiğinizde, 2365 metre zirveye çıkarak size bambaşka bir deneyim sunacak olan Tahtalı Dağı’ na teleferik ile çıkabilirsiniz. Toros Dağları’ nda yer alan Likya Yolu’ da yine uluslararası bilinirliğe sahip, dünya geleninde birçok turistin keşfetmek için geldiği bir rota. Kapadokya’ ya plan yapmakta yine size harika seçenekler sunacaktır. Mistik bir yapıya sahip, tarihi yapısı ise oldukça ilgi çekici Kapadokya’nın altı ve üstü keşfetmenizi bekliyor. Blog arşivimizde yer alan Kapadokya için özel rota önerilerimize ulaşabilirsiniz. Bodrum- Güvercinlik’te yer alan otelimiz ise doğanın içinde bir koyda ve sizler Bodrum’u keşfetme imkanı sunuyor. Bodrum içinde özel keşif rotalarına blog arşivimizden ulaşabilirsiniz. Tüm adı geçen bu bölgeleri ayrı ayrı özellikleri ile incelediğimiz yayınlarımız için özel bir kategori hazırlıyoruz bugünlerde. Blogda bizi takipte kalın!

İnternet sitemiz www.kilithg.com’ dan tüm otel markalarımıza, açıklamalı metinler aracılığı ile otellerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşmanız mümkün. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Asistanı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2021 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Asistanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız