Crystal Tat Beach’ de Büyük Şölen

p_ekran-resmi-2018-07-15-005144png.png

Tatil bugünlerde hepimizin daha da gündemi. Aniden tatili tanımlayacak bir cümle kurmanızı isteseler şöyle derdiniz ;” Deniz-kum-güneş” ve hemen ardından farklı lezzetler tatmak yani “yemek”.Belki de bazılarımız için yemek bu hızlı tanımın içindeki 3 lüden biri bile olabilir. Tabi ki çok doğal. Bütün yıl tatil için diyet yapılır ama tatilde diyetler bozulur. Öyle güzel lezzetler sunulur ki diyet bozdurur :) 

Ah o diyet bozduran şefler, otellerin mutfak ekipleri...Yemeklerin ana restoran büfelerine sanatsal dizilişi, cezbediciliği...O görsel şölenlerin sanatçıları, Kilit Hospitality Group ( KHG ) ‘a ait otellerin Mutfak Şefleri, bu hafta Crystal Hotels Grubu’ nun Belek’ te yer alan oteli Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa ‘ da hep birlikte büyük bir şölene daha imza attı. Onları izleyen konuklar büyülendi adeta. Crystal Tat Beach Golf’ de, Kilit Hospitality Group ödüllü şeflerinin muhteşem şovları eşliğinde dünya lezzetleri sunuldu. Gecenin finalinde ise tüm şefler Kilit Hospitality Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Süleyman Kilit tarafından ödüllendirildi. Bu muhteşem gecenin görüntüleri yakında youtube kanalında yer alacak. Crystal Hotels Facebook sayfasından izleyebileceğiniz kısa bir videonun linkini de sizler için buraya bırakıyorum ; 

https://www.facebook.com/crystalhotelscomtr/videos/2265548103461996/ 

Crystal Hotels , Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ve Amara World Hotels markaları ile Kilit Hospitality Group, 2018 yılında konuklarına bambaşka bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Sosyal Medya aracılığı ile sayfalarını takip edebilir, güncel haberlere ulaşabilir, gelecek büyük etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. 

Crystal Tat Beach Golf için tatil planlamak isterseniz ya da oteli merak ettiyseniz biraz bahsetmek isterim. Geçtiğimiz yıl Tripadvisor portalı üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucu Antalya-Belek’te yer alan Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa “En İyi Aile Otelleri” kategorisinde yer aldı. Tripadvisor’ın global değerlendirmesinde, dünya üzerinde “En İyi 25 Aile Oteli” kategorisinde 8.  sırada yer aldı.   Dünya üzerinde 225 milyon kullanıcının değerlendirme yaptığı, önemli seyahat portallarından Tripadvisor’ ın da değerlendirmeler sonucunda bu ödüle layık görüldü. 

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g312725-d3350782-Reviews-Crystal_Tat_Beach_Golf_Resort_Spa-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Linkten hem otelde tatil yapan kullanıcıların yorumlarına ulaşabilir hem de otelin detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Otelin doğasına, mimarisine ve Belek’ in denizine hayran kalmanız garantili :)Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa ve Crystal Hotels Grubu’ nun diğer tüm otelleri için 444 0 558 i ararsanız Tatil Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

 

Yorumlar

Yorum yazınız