Crystal Palace Hotel’ i Kalbinle Hissetmek

p_image3jpg.JPG

Crystal Palace Luxury Resort& Spa,  Crystal Hotels Grubu’ nun Çolaklı’ da yer alan özel bir oteli. Kapısından içeri adım attığınız andan itibaren otelden ayrıldığınız ana kadar özel bir mimari içinde, özel bir hizmet ve özel sunumlar sizlerle. 

Crystal Palace, bu defa özel bir çifti karşıladı otelde. İçtenlikle ağırladı ve en özel şekilde uğurladı. Otele konuk olan bu güzel çift, tatillerini ve tatil için konuk oldukları Crystal Palace Luxury Resort& Spa’ yı kalbiyle hissederek yaşadı. Tatilin ritmini kalpleri ile yakalamanın güzelliğini gösterdiler herkese. 

,p_image1.JPG||,

Otel yönetimi onları hayranlıkla ağırladı. Onlar da Crystal Palace Luxury’ de;

Sahilde denizin dalgalarını dinlediler, maviliğini nefesle içlerine çektiler.  

Bahçesinde yer alan ağaçları, bitkileri, çiçekleri kokularıyla tanımladılar.

Adım atarken toprağı, çimi, kumu hissederek, ağaçların dokusunu, kumun tanelerini, tutundukları tırabzanların ahşap mı metal mi olduğunu dokunarak algıladılar.

Şefin lezzetlerini görmeden, sadece tadarak keşfettiler. 

Müziğin ritmini içlerinde yakaladılar.

Engel tanımamak.

Tatil ve tatilin verdiği huzuru içinde hissetmek...Evet, gözler ile görmeden; dinlemek, koklamak, dokunmak, algılamak, hissetmek.

,p_image5.JPG||,

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Genel Müdürümüz Sayın Lemi Küçük, Crystal Palace Luxury Yönetimi olarak biz kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk dedi.

Ve sözlerine şunları ekledi;

Otelimizi tercih etmelerine çok mutlu olduk. Hayranlık duyduk ve kesinlikle çok özel insanlar. 2016 yılında otelimizi ziyaret eden özel insanlar olarak bizde güzel hisler bırakıp ayrıldılar otelimizden. Onları ilk karşıladığımızda otelimizde rahat etmeleri tek temennimdi. En güzeli onlar çok mutluydu yaşadıkları tatilden. Mutlu bir şekilde ayrıldılar otelimizden.

Konuklarınız mutlu bir şekilde ayrılıyorsa otelinizden, biz turizmcilerin en büyük mutluluğu budur. İşte o zaman tüm yorgunluk biter.

Siz de eğer Crystal Palace Resort & Spa ‘ yı daha yakından tanımak isterseniz www.crsytalhotels.com.tr den ulaşabilir, kişiye özel “Tatil Danışmanı” hizmeti ile 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından özel destek alabilir, uzmanlar ile tatilinizi planlayabilirsiniz.

Şimdiden bayramınız kutlu olsun.

Kalbiniz ile güzel bakıp, güzel görmeniz dileğiyle…

Her gününüz tatil tadında geçsin! wink

Yorumlar

Yorum yazınız