Crystal Hotels Sonbahar Rotaları

p_shutterstock_306948779jpg.jpg

Crystal Hotels siz konuklarına, keyifli, eğlenceli, huzurlu bir tatil, lüks konsept, farklı lezzetler sunuyor ve tüm bunları sunduğu 14 oteli de en özel konumlara sahip.

Antalya’ da; Kemer, Side, Belek, Beldibi en özel doğal güzelliklere sahipken Kapadokya ve Bodrum’ da tarihi ve kültürel yapıları, doğal zenginlikleri barındırıyor. Otellerin böylesine doğanın içinde varoluşu ve çevresinin tarihi-kültürel zenginliğe sahip yapısı ayrıcalıklı bir tatil keyfi sunuyor sizlere.

Ekim ayı ve havalar hala sıcacık Antalya’ da. Aramızda kalsın, en güzel havaları hatta şuan Antalya’ nın smileyEğer siz de Crystal Hotels’ in bir otelinde iseniz şuan ya da bugünlerde oralara gitmeyi planlıyorsanız bir önerimiz var. Bisikletinizi de alın yanınıza ya da bir bisiklet temin edin bulunduğunuz bölgede. Keşfe çıkabileceğiniz harika rotalar var. Belki de bu tatilinizde yaşamınıza farklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Bisiklet, keşif için en keyifli seçenek. 

,p_shutterstock_175802813.jpg||,

Kemer Bölgesi tarafında yer alan otellerimiz için Beldibi, Göynük, Tekirova, Phaselis, Çıralı ve Olympos…Belek Bölgesi’ nde ise Köprülü Kanyon, Side, Manavgat ve Alanya’ ya uzanan yolda harika bir keşfe çıkabilirsiniz. Her iki bölgenin de doğal yapısı sizi de hayranlık içinde bırakırken, ormanlık alanlar, dağlarla çevrili bir koy ya da etkileyici masmavi deniz kıyılarına ulaşabilirsiniz.

Kemer Bölgesi’ nde yer alan otellerimiz uluslararası bilinirliğe sahip bisiklet parkurları ya da trekking rotalarına yakın mesafededir. Bisiklet ile tura çıkmanız önerimiz ancak bölge trekking içinde oldukça elverişli. Seçim sizin!

,p_shutterstock_143586220.jpg||,

Aileniz, eşiniz ile ya da tamamen kendiniz ile baş başa keşfe çıkmaya ne dersiniz?

Tarihi ve kültürel dokuları taşıyan, yüzyıllar öncesinden günümüze gelen kalıntıları keşfe çıkmaya ne dersiniz? Beydağları Milli Parkı, görkemli görüntüsü ile doğa ve denize karşı Toros Dağları’ nda çıkabileceğiniz macera dolu bir keşif sunuyor. Deniz, dağ ve doğa üçgeninde Akdeniz’ in mavi sularından, 2365 metre Tahtalı Dağı’ na teleferik ile çıkmaya ne dersiniz peki?

Ormanlık alanlar, dağlarla çevrili bir koylar ya da etkileyici masmavi deniz kıyılarında bisikletle doğa turu sizleri bekliyor. 2 pedala sahip özgürlüktür bisikletin adı… Bu özgürlüğün tadını doğanın içinde, bol oksijene sahip, ormanlık alanlarda ve uluslararası bilinirliği ile özel bisiklet parkurlarında yaşamaya ne dersiniz? Otellerin yer aldığı bölgeler büyüleyici doğası ve ormanlık alanları ile birlikte tarihi ve kültürel dokuları taşıyan, yüzyıllar öncesinden günümüze gelen kalıntıları keşfetme imkanı sunarken,  Toros Dağları’ nda yer alan Likya Yolu’ da uluslararası bilinirliği ile keşif dolu rotalara sahip.   

,p_shutterstock_119811577.jpg||,

Bisiklet ile doğa keşfine çıkmanın tadını yaşayanlar bilir ve siz hala deneyimlemediyseniz kendinize bu tatilde harika bir başlangıç yapabilirsiniz. wink

Her gününüz tatil tadında geçsin!  

Yorumlar

Yorum yazınız