Crystal Hotels' de "OktoberFest" Heyecanı

p_shutterstock_480316051-2jpg.jpg

Her yıl olduğu gibi bu yıl da “Crystal Hotels OktoberFest” heyecanı başladı ve devam ediyor.

OktoberFest ‘ in tarihi 1810 lu yıllara dayanırken günümüzde festival olarak kutlamaları hala devam etmektedir. Ekim Festivali anlamını taşır ve eylül ayında kutlamalar başlarken, ekim ayının ilk haftasının pazar günü sona erer. 3 Ekim 1990 yılında Berlin Duvarı’ nın yıkılarak, Doğu ve Batı Almanya'nın birleşmesi ile resmi tatil olarak kabul edilen 3 Ekim kutlama tarihine, Almanya birleşme günü de ilave edilmiştir. Yaklaşık olarak Almanlar tarafından 216 yıldır bu isimle kutlanmaktadır. 

,p_dha-october-fest.jpg||,

Crystal Hotels olarak otellerimizde konuk ettiğimiz Alman misafirlerimiz ile birlikte bu özel durum her yıl festival havasında kutlanır.

Her yıl, günler süren uğraş ve çaba ile alanlar hazırlanır. Özel dekore edilen masalara birbirinden lezzetli ve festivale özel yiyecekler yerleştirilir. Oktober kalbi adı veriler özel pastalar, özel ekmekler, sucuklar, sosisler, tatlılar, elma şekerleri…

O gün yönetim ekibini de festivale özel konsept kıyafetler ile görürsünüz. Otelin her alanı tam anlamıyla festival havasına bürünür.

OktoberFest ‘ e özel hazırlanan devasa bira fıçısının patlatılması ile festival başlarrrr…

,p_wworld.jpg||,

Halat çekme, su doldurulmuş balon ile kör voleybol oyunu, eşlere pasta fırlatma, dart, çivi çakma, testere ile odun kesme ve halka fırlatma gibi oyunlar oynanır.

Otel renkli görüntüler yaşar ve herkes çok eğlenir. Almanlara özel bir kutlama olmasına rağmen otelde yer alan diğer milletlerin katılımı ile de festival daha keyifli bir hal alır.

,p_p_sunset5.JPG||p_p_sunset6.JPG||,

OktoberFest 2016 kutlamaları hala otellerimizde devam etmektedir. Sizlere tüm gün bu festivali sunan otel çalışanlarımız, güler yüzlü servisleri ile gönlünüzü fethediyorlar, animasyon ekipleri sizin daha çok eğlenmeniz için oradalar ve tüm bu kurguların beyni olan otel yöneticilerimiz her defasında sizlere daha iyisini sunuyorlar.

Biz Crystal Hotels Grubu olarak kocaman bir aileyiz. Her yeni etkinlikte; “Tatilinizde sizi daha iyi hissettirmek” için buradayız. “OktoberFest 2016” etkinliklerinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve katılımları için misafirlerimize teşekkürlerimizle…

Yorumlar

Yorum yazınız