“Mükemmel An” #Nirvana’ da Gizli

p_7jpg.jpg

Mükemmel an nedir sizce? 
Sahip olabileceğiniz bir şey midir ? Yoksa gerçekleştirebileceğiniz bir şey mi? 
Renklerin, seslerin veya belki de rüzgârın içine mi gizlenmiştir? 
Eğer sona ereceğinden korkuyorsanız, mükemmel anın keyfini alabilir misiniz? 
Bilincinizi arkanızda bırakabilir misin?
Zamanın içindeki mükemmel bir an; “Mükemmel bir rüyadan uyandığınız an mıdır yoksa yeni bir rüyaya başladığınız an mı ?”
Aşk size mükemmel anı getirebilir mi? 
Mükemmel an bir gülüşün, bir bakışın veya belki de bir dokunuşun içinde mi saklıdır? 
Mutluluk, mükemmel an için gerekli midir? 
Mükemmel an arkadaşlık mı ister? 
Eğer ruhunuzu dinlerseniz, ona yani mükemmel ana  ulaşabilir misiniz? 
Kendinle kalabilmek için gerçekten yalnız mı olmalısın? 
Mükemmel an ne kadar uzun sürebilir?
Eğer kendimizi paylaşırsak daha uzun sürmesini sağlayabilir miyiz?
Şimdi fark ediyorum ki, eğer sonsuz olasılıklar bir araya gelerek tüm bu anları mükemmel yapıyorlarsa, oradayız demektir. Mükemmel anı yakaladığımız yerde, Nirvana’da…

Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa ‘ yı sizlere hissettiren, mükemmel anı yakalamanın püf noktalarını anlatan bir kısa film. 

https://www.youtube.com/watch?v=NJBndQO2vgY
Sinemaseverler tüm Cinemaximum’ larda sunulan Nirvana Kısa Filmi 'ni izlemiştir,  oldukça etkileyiciydi.

,p_5.jpg||,

Nirvana Hotel sizlere “mükemmel anı” yaşayabileceğiniz ayrıcalıklı tatili sunar. Otelin renkleri, mavinin ve yeşilin kusursuz uyumu sizi de etkiler. Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatil serüvenine sürüklenirsiniz. Sona ereceğini düşünmeden yaşamalısınız Nirvana’ yı. Burada yaşayacağınız mükemmel anlar için her şeyi otelin kapısının dışında bırakın. Zamanın içinde unutulmaz zamanlar oluşturun kendinize. Özel mimariye sahip odalarında, mükemmel anlarla dolu bir günden sonra uykuya dalar, uyandığınızda aslında yeni bir rüyaya başladığınızı hissedebilirsiniz. 

,p_3.jpg||p_6.jpg||,

Öyle ki; adeta rüya gibi bir oteldir Nirvana
Odanızdan çıktığınızda bahçesinde yürürken gözlemlediğiniz bitkiler sizi de büyüleyecektir. 
Aşkla, mükemmel bir gülüşle, belki bir dokunuşla, ruhunuzun size hissettirdikleri ile “mükemmel anı” yaşayacaksınız bu otelde. 
Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa sonsuz olasılıkları bilincinizde birleştirerek “mükemmel anlar” yaşadığınız yer olacak. Yılda kendiniz için oluşturduğunuz en özel zaman diliminde doğru yerde olduğunuzdan emin olmalısınız değil mi? 
Bunu riske atamazsınız değil mi ? Tatil için doğru oteli bulmalısınız. Bu çok önemli!

,p_4.jpg||,

Bu yıl kendiniz için, sevdiğiniz insanlar için, aileniz için doğru oteli bulmaya kararlı iseniz Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa sizleri; 
#Tatil de 
#Eğlence de 
#Lezzet de #Nirvana ya taşıyacak. 
Doğası ve şık konseptleri ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı içinde ayrıcalıklı bir tatil fırsatı sunacak. Unutulmaz bir balayı yaşatacak. 
Çocuklarınız ile gelip, çocuksuz tatil yapabileceğiniz imkanlar sunacak. Çocuklarınız “Crispy Club” konsepti ile kendilerine özel 3500 m2 lik mini kulüp alanında, güven içinde kendi “mükemmel anlar” ını yaşayacaklar. Özel eğitmenler ile çok eğlenecekler, eğlenirken öğrenecekler. 
Lezzetleri farklı tabak dizaynları ile göz alıcı sunumlarda tadacaksınız. 
Her yıl birbirinden ünlü dünya starlarını konuk eden konserleri ve çeşitleri aktiviteleri ile eğlencede Nirvana ya ulaşacaksınız. 
Ruhunuzu ve bedeninizi bir bütün halinde dinlendirecek, adeta yenileneceksiniz.

,p_2.jpg||,

2014 yılından bu yana ayrıcalıklı tatil anlayışı ile hizmet sunan Nirvana’ da yaşadığı  “mükemmel anlar” ile yeniden otelimizi tercih eden misafirlerimiz gibi siz de tekrar Nirvana Lagoon Villas Suites Spa ‘ ya gelmek isteyeceksiniz. 
Sonsuz olasılıkların bir araya gelerek mükemmel anları oluşturduğu yer Nirvana, bu yıl sizin için doğru yer, doğru oteli işaret ediyor.

Yorumlar

Yorum yazınız