#CrystalFood Çılgınlığını Duymayan Var mı?

p_shutterstock_299406014jpg.jpg

Dijital dünya, her geçen gün bir yeni özelliği ile bizlere en uzakları yakın hale getiriyor, istediğimiz bilgiye hızlıca ulaştırıyor. Merak ettiğimiz bir yer, merak ettiğimiz bir konu hakkında bilgiye parmaklarımızla ulaşıyoruz. Bir ürün ya da bir hizmet satın almak istediğimizde daha çok sosyal mecralardan bilgi topluyoruz.

,p_chfood1.jpg||,

Daha otele gitmeden mutfağına girmeye ne dersiniz? 

Crystal Hotels Grubu, dijital dünyada her geçen gün yeniliklere adım atıyor. "Crystal Hotels Food" akımı ile otellerin mutfaklarını dünyaya açıyor. Bir tıkla birbirinden lezzetli yemeklerin tariflerine ulaşıyorsunuz. Crystal Hotels Grubu, 14 otelinin mutfak şefleri sizlere harika lezzetler sunuyor. Sosyal medya hesapları ile her an farklı bir otelin, farklı bir özelliğini sizlere sunarken,  bu defa "Crystal Food" akımı ile sizlere sosyal medyada eğlenceli bir sayfa sunuyor. 
Crystal Food, Crystal Hotels' in birbirinden değerli şeflerinin nefis lezzet reçetelerini takip edebileceğiniz, keyifli ve eğlenceli bir platformdur. Bu platform aracılığı ile daha otele gitmeden tadacağınız lezzetleri görebilir, hiç o otele konuk olmasanız da farklı bir lezzetin tarifini bu eğlenceli kısa videolarda görebilir, evlerinizde siz de uygulayabilirsiniz. 
Crystal Hotels' in başlatmış olduğu bu keyifli uygulama için; 
 https://www.facebook.com/crystalhotelsfood/ 
 https://www.instagram.com/crystal.food/ linklerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

,p_chfood3.jpg||,

Otellerde sizlere sunulan müthiş lezzetleri bu eğlenceli kısa videolarda görebilirsiniz. Yaşamlarını mesleklerine adamış şeflerimizden müthiş tarifler öğrenebilir, uygulayabilir, kendi mutfağınızın şefi olabilirsiniz :)
Şeflerimiz; "Lezzeti, mutfağa giren üründen, hazırlama tekniğine ve sunuma kadar bir bütün olarak tanımlanır." diyor.  
Konaklamalarında Crystal Hotels’ i tercih eden milyonlarca insan, Crystal Şeflerinin sunduğu Dünya Mutfağından lezzetleri tadıyor. Ana restoranlarında ve özel A La Carte restoranlarında sundukları lezzetler ile konuklarını hayran bırakıyor.

,p_shutterstock_386731222.jpg||,

Crystal Hotels, mutfağına giren ve size sunulan her şeyi özenle seçiyor.
Seçmekle kalmıyor, kendisi yetiştiriyor. Sizlere sunulan ve temel gıda maddelerinden et ve süt  “Kilit Et Çiftliği” nde yetiştiriliyor, 14 otelin mutfağına giriyor. Meyve ve sebzesini özenle seçerek otellerine sevk ediyor. Sizler için özel şaraplarını, şaraplık üzüm yetiştirilmesinde özel bir iklim olan Denizli’ de yetiştiriyor, hazırlıyor ve sunuyor. Ekmeklerini ve özel Türk tatlılarını “Ekmekhane” sinde üretiyor.  
Her yıl ağırladığı konuklarından ise en çok “Yöresel Türk Mutfağı” ile alkışları topluyor. Büfelerinde Türk kültürüne ait lezzetleri, konuklarına otantik tabakları ile sunuyor. Crystal Hotels’ e konuk olan birçok misafirin ülkemize ait yöresel lezzetlere duyduğu ilgi şeflerimizi oldukça mutlu ediyor. Yıllardır misafirler, yöresel lezzetlere duydukları ilgiler ile şeflerimizden tarifler istemektedir. "Crystal Food" akımı sizlere Türk Mutfağı veya dünya mutfağından bir lezzeti, kolay şekilde evlerinizde uygulamanız için tarif ve teknikleri sunuyor. 
Bir tıkla, her geçen gün yeni bilgiler sunan Crystal Hotels ve Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa sayfalarını hala takip etmiyorsanız, üzülerek çok şey kaçırdığınızı belirtmek isterim. 

Yorumlar

Yorum yazınız