Crystal Ailemize Yeni Yol Arkadaşı

p_wworld2jpg.jpg

Güneş ve ince kumların denizle buluştuğu Belek Antalya' da kalite, konfor ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile eğlence dolu, unutulmaz bir tatilin adresi Crystal Waterworld Resort& Spa' da coşku dolu günler bu yaz değerli konuklarımızı bekliyor.

KIRMES & PARK REWEU adlı uluslararası bir kurum tarafından dünya sıralamasında dereceye giren havuz ve aqua park hizmetleri, donanımları yanı sıra, uluslararası ve yöresel yemek lezzetleri ile “7 GÜN 7 GECE 7 DEĞİŞİK EĞLENCE” eşliğinde,  “profesyonel yönetim” ve “eğitimli personel topluluğu” ile

Dünyanın birçok değişik ülkelerinden konuk ağırladığımız Crystal Waterworld' de  bu yaz, tatil satın almış ya da alacak olan tün konuklarımıza hizmet etmekten büyük memnuniyet ve sevinç duymaktayız. 

Hata değil çözüm arayan, çalışanlarımızın ev sahibi, konuklarımızın misafir oldukları Crystal Hotels Grubu' na yeni katılmış bir kişi olarak, Türkiye ve Antalya turizminin lokomotifi olan bu grupta görev yapma şansı yakalamış olmaktan sevinç duymaktayım.

5 Yıl Alanya' da, 5 Yıl Kemer' de ve son 1 Yıl Manavgat’ta yer alan işletmelerdeki yöneticilik tecrübemi, yine büyük oda kapasiteli bir işletme olan Crystal Waterworld' de sürdürüyor olmaktan kendimi mutlu hissediyorum.

Şehir otellerinden gelen ( 5 Yıl Antalya DEDEMAN – 4 Yıl Antalya SHERATON – 2 Yıl Astana İNTER CONTINENTAL – 1 Yıl Çeşme SHERATON ) tecrübelerim ile, son 11 yıldır sahil otellerinde edindiğim birikim ve deneyimlerimin Crystal Hotels Grubu' nun kurumsallık ve profesyonel bakış açısı ile daha da güçlenip, kariyerime olumlu yansımaları olacağına inanmaktayım.

Crystal Waterworld' de bu yaz gerçekleşecek MAJITO PARTILERİ – BEYAZ PARTİ – ÇOCUKLARA ÖZEL KARNAVALLAR -  GALA – MEKSİKA – AKDENİZ ve MEYHANE GECELERİ yanı sıra,

Türkiye’nin bazı yörelerinden KAYSERİ – GAZİANTEP – HATAY ve KARADENİZ GÜNLERİ adı altında konuklarımıza adeta gastronomi festivaline gelmişler gibi, unutamayacakları lezzet deneyimleri yaşatmak istiyoruz. Bunun için gerekli hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapmaktayız.

2016 yılında dünyada ve Türkiye de yaşanan talihsiz olaylar nedeni ile, turizm sektörünün genel olarak ve özellikle Antalya ölçeğinde ciddi bir daralmaya ve azalmaya gitmiş olması hepimiz için endişe ve korku yaratmadı dersek pek yalan olmaz. Ancak hiçbir zaman umudumuzu kaybetmedik, enseyi karartmadık.

Bu yıl henüz başında olduğumuz, tam da erken rezervasyonlar için umutlanmaya başladığımız bir dönemde başta Almanya ve Hollanda ile yaşadığımız diplomatik krizlerin de tatil satın alıcı kişilerin tercihlerine olumsuz yansımalar olacağı gerçek olsa da, özellikle Alman turistlerin başta Antalya otelleri olmak üzere, Türkiye nin güzel hizmet veren donanımlı ve Rakibimiz İspanya – Yunanistan – Fransa’daki sahillere göre daha ucuz olduğu için, yine vazgeçemeyecekleri sahillerin Türkiye sahilleri olacağını öngörmekteyim. Fakat sözünü ettiğimiz pazarda mutlaka azalmalar olacak ve Antalya ya gelen Avrupalı turist sayısında yeni bir daralma yaşanacaktır.

Olsun, bu yıl da böyle olsun, geçen sene gelmeyen Ruslar gelecek nasıl olsa, Avrupa’dan azalan boşluğu gelecek olan Rus uyruklu turistler ile doldururuz yaklaşımı geçen yıl bir yatırımcı tarafından “Ruslar gelmez ise İranlılar gelir – Oda olmaz ise ÇİNLİLER gelir” ifadesine benzer, gerçek algısından uzak bir yaklaşım olur.

Böyle bir söz işin gerçeğini ve turizmi bilenler tarafından asla söylenemez. Krizler dünyanın her yerinde, her ülkede, her işletmede ve hatta bazen her ailede olabilir. Önemli olan her krizden ve yaşanan her olumsuzluktan güçlenerek ve ders alarak çıkmaktır.

Bu anlayış içinde 2017 deki durumumuz ne olursa olsun, Crystal Waterworld' ün un son 4 sezonluk performansına bakılarak, bu güne kadar olan en iyi hizmetini vermek içini bizleri tercih eden ve edecek olan konuklara kusursuz bir anlayış ile en başarılı ve olumlu hizmeti vermek bizim sıkı misyonumuz olacaktır.

2017 sezonunu, kapıdaki güvenlik görevlisinden tutun, restorandaki garsona, sahildeki plaj görevlisine kadar hangi görevde olursak olalım ve şahsen ben de dahil olmak üzere, hep beraber, tüm ekibimizle, hizmetlerimizin ve otelimizin ne kadar başarılı olduğunu / olacağını / ispatlayacağımız bir sezon olarak görmekteyiz.

Bu vesile ile, başta Crystal Waterworld ekibimiz olmak üzere, tüm CRYSTAL AİLESİNE ve çok değerli meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunar,

Zor geçeceği görünen 2017 sezonunda tüm CRYSTAL AİLESİNE ve KİLİT GLOBAL’ a BAŞARILAR la dolu yarınlar diliyorum.

Birlikteliğimiz ve başarılarımız daimi olsun.

Saygılarımla,

ERDAL ÇELİK

Crystal Waterworld Resort& Spa ‘ ya dair merak ettiğiniz tüm detaylar için 444 0 558 i ararsanız Tatil Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

 

 

Yorumlar

Yorum yazınız