Burcunuz Hangi Oteli İşaret Ediyor ?

p_shutterstock_393342310jpg.jpg p_shutterstock_393342310.jpg||,

Burcunuza göre tatil ve otel seçeneğinizi belirleyeceğiniz yazımızı keyifle sunarız...

Geçtiğimiz yıl Crystal Hotels Blog' da "Burcunuza Göre Sizin Tatiliniz Hangisi?" yayınımıza aldığımız olumlu tepkilerden sonra hazır tatil sezonu da açılmışken bu yıl yine konuyu işin uzmanına danıştık. Topladığımız bilgileri sizin için derledik. 
Malum merkür rötarı epey gündemde.Uzmanından dinleyerek anladığımız, bugünlerde yaptığınız olumlu planlamalar 1 yıl boyunca olumlu şeyler yaşatacak. Pozitif düşünce her zaman işe yarar ;)  


Astrolojinin dünyanın varoluşundan bu yana gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalı olduğunu biliyoruz. Bilim adamları da her geçen sürede yeni keşifler sunuyor. Gökyüzünde yaşanan bir takım gelişmeler bizleri de etkiliyor. İşin uzmanı olan astrologlar bu şekilde açıklıyor. 
Astrolojik tahminler ; semboller üzerinden akıl yürütme ve tümevarım yöntemi kullanılarak yapılıyor.Birçoğumuz burçlarımızın özelliklerini taşır ve astrolojiye inanırız. Bu bağlamda burçlara göre tercih seçeneklerine bakar, yayın yapan mecralardan günlük burç yorumlarımıza bakarız. Çaktırmadan da olsa bakarız. Üstelik sadece kadınlar değil, günümüzde erkeklerde astrolojiye epey meraklı. :) 

 

,p_shutterstock_98725346.jpg||,

İnsanların tercihlerini karakteristik özelliklerinin belirlediği fikrinden yola çıkarak, bu yıl da sizlere "Burcunuz Hangi Oteli İşaret Ediyor ?" yazımızı hazırladık. Crystal Hotels Grubu otellerinden hangisi sizin burcunuza uygun acaba?  Konuyu uzmanına danıştık. Bu yazı için sorularımızı hazırladık ve Astroloji Uzmanı Serpil Şansal Torun’ un kapısını çaldık.
İşte o sorular ve cevapları…
Tatilde “Su Grubu Burçları” nelerden zevk alır?
Yengeç- Akrep- Balık  
Sudan hiç çıkmazlar, tatillerini hep deniz kenarında yapmak isterler. Ormanlık yer pek onlara ait değildir. Romantizmi çok severler. Sevgilisiz tatil yapamazlar. Mutlaka yanlarında partner olmalıdır. Çok duyguludurlar. Tatillerde çok iyi dost ve arkadaş olurlar. Aşk onlar için çok önemlidir. Tatile yalnız gittiklerinde de mutlaka sevgili bulurlar. Sevgili bulamazlarsa bile hayallerinde sevgiliyle yaşayarak yine tatil yaparlar.
“Hava Grubu Burçları”  tatilde nelerden zevk alır?
İkizler- Terazi- Kova
Tatile çıktıklarında mutlaka ellerinde bir kitapları olur. İletişimleri harikadır. Entelektüel tartışmaları çok severler. Soyut, ayakları yere basmayan tartışmalara bayılırlar.Her ne kadar arkadaş canlısı olsalar da kendilerine zaman ayırırlar. Gözlemlemeyi çok severler.
"Toprak Grubu Burçları” tatil denelerden zevk alır?
Boğa- Başak- Oğlak
Denizi çok sevmezler. Tatilde değişik tatlar denemeyi severler. Hiç tatil yapmış gibi olmazlar,  ya yemek düşünürler ya da iş :) Tatile gitmeseler daha iyi bence. Çöle de tatile gitseler fark etmez onlar için. Çok sakindirler. Tatil heyecan ister biraz. Yok bunlarda olmaz. Hep ayakları yere basar. Sinemayı severler. Sabırlıdırlar. Tertipten düzenden nereye gitseler keyif alamazlar. Ya yıkayacaklar ya da yıkanacaklardır ama denizde değil, duşta. Hareketli canlı insanlara bakakalırlar, hayran kalırlar. Çünkü yapamazlar..
“Ateş Grubu Burçları” tatilde nelerden zevk alır?
Koç-Aslan-Yay
Hareket, hareket, hareket. Durdukları yerde duramazlar. Hep gezmek isterler. Sanki ayakların altında ateş vardır. En çok gezen burçlardır. Yeni yerler keşfetmeyiş severler. Aman da hep bunları görmeniz lazımdır. Zorlada olsa kendilerini gösterirler. Yaşayamazlar onları göremezseniz. Zaten o hareketlilikten onları fark etmemeniz mümkün değildir. Tatil mi hemen ateş burçlarını seçin, sıcaktırlar, içtendirler. Neşeli coşkulu, tatillerde ve gruplarda mutlaka ateş burçları çoğunlukta olsun. Çok eğlencelidirler, niyetleri çok iyidir. İnsanı severler.
Lüks ve zarafetten mutlu olan burçlar?
Terazi- Aslan- Koç- Oğlak- Boğa
Doğayı keşfetmeyi seven burçlar?
Yay- Aslan- Kova
Eğlence olmazsa olmaz tatilde az uyusam da olur diyen burçlar?
Yay tatilde uyumaz, hep keşfeder. Başakta öyledir. Meraktan uyumaz. İkizler bir de,  yüzeysel de olsa öğrenecek onu. Başak ise derin en ince noktasına kadar öğrenmek durumundadır.
Tatil için otel demek ; sakin bir köşede kitap okumak, dinlenmek diyen burçlar?
Kova- Akrep
Tatilde görsel şölen kadar damak tadına ve lezzetli yemek yemeye önem veren burçlar?
Boğa- Başak ve Oğlak yani toprak burçları yemeğe çok düşkündür. Kova da sever.
Tatilim otel ile sınırlı kalmasın dışarıya da çıkıp etrafı keşfetmeliyim diyen burçlar?
Yay en başta sonra Başak ve Akrep
Biz bu yazıyı sizler için hazırlarken çok keyif aldık. Umarım siz de okurken keyif almışsınızdır. Sıra 2016 için doğru otel seçimini yapmak. 
İşin bu kısmı biraz eğlenceli bir bulmaca. Aşağı da belirteceğim adreslerden "Crystal Hotels" i keşfedebilirsiniz. Doğru oteli bulduğunuzda da bize de bildirirseniz çok mutlu oluruz. 14 otel arasında hangi otelimiz daha çok tercih edilecek merak ediyoruz :)

"Crystal Hotels" de sizin oteliniz hangisi www.crystalhotels.com.tr ye tıklayarak ; 
Side 
Belek
Kemer
Bodrum
Kapadokya ' da yer alan otellerimizden, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. 
Çağrı merkezinden ulaşıp "Tatil Danışmanı" hizmetinden faydalanabilirsiniz. İnstagram hesapları: @crystalhotels den takibe alabilirsiniz. Etkinlik, konser ve kampanyalardan haberdar olup gerçekleşen yarışmalardan fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Ve yazımıza özel bir sürprizimiz var ! 
@crystalhotels instagram hesabımızı takibe alın, en çok beğendiğiniz otel görselimizi sayfanızda paylaşarak #benimotelim  #crystalhotels ve #crystalhotelsblog hashtagi ile 3 arkadaşınızı ve @crystalhotels'i etiketleyin. Crystal Hotels Yönetimi tarafından gerçekleştirelecek çekiliş sonunda kazanan 5 kişiden biri olursanız size kargo ile ileteceğimiz bir sürprizimiz var :) 
Sürprizimizin içeriği ; 
Plaj Çantası- Plaj Havlusu ve Sevimli Kahramanımız "Crispy" peluş oyuncak. 
Katılımlarınızı heyecanla bekliyoruz. Son gün 20 Mayıs Cuma.
Sorularımızı cevaplamak için bizi kırmayan Astroloji Uzmanı Serpil Şansal Torun’ a teşekkürlerimizle…
Evet yaz geldi. Otel seçeneği çok ama hangi otel ? Burçların yansıttığı karakteristik özelliklerinize bakarak sizin oteliniz hangisi? :) 
Bir sonraki yazımızda da sizlere "Hangi Otele Gitmeliyiz?" başlığı ile birbirinden özel destinasyonlar sunacağız.Blogda takipte kalın deriz.  

Yorumlar

Yorum yazınız