Bu Yıl Tüm Alkışlar “Crystal Green Bay” Otelimize

Tatil için bir oteli tercih ederken hepimiz daha önce o otelde tatil yapanların yorumlarını önemsiyoruz. Aslında bu yorumları okumadan önce seçim yapacağımız otel için büyük oranda karar vermişizdir. Yine de olumlu ya da olumsuz yönde etki altında kalabiliriz. Bu yazımızda Crystal Green Bay’ dan yenilikleri bildirecektim sizlere. Öncesinde, misafir yorumlarına bir göz attım. :) “Beklentimin üstündeydi” demiş bir konuğumuz Crystal Green Bay otelimiz için. Bir diğer konuğumuz ise “kafa dinleyeceğiniz otel” demiş ve devam eden bir çok olumlu yorum ile biz de bugün blogda “Bu yıl tüm alkışlar otelimiz “Crystal Green Bay” için demek istedik :)

Öncelikle Crystal Green Bay Resort & Spa’ yı görmeniz için sizlere

Kilit Hospitality Group TV youtube kanalımızdan link bırakıyorum .

Lütfen önce izleyin!

https://www.youtube.com/watch?v=TuMX2jynLFU

Muhteşem değil mi ? Maviliği, yeşili, doğayı, ormanlık bir alan içinde  muhteşem bir koyun içinde sunan otelimiz. Daha izlerken huzuru hissediyorsunuz. Sanki oraya vardığınızda yaşayacağınız tatil size huzuru vaadediyor.

Crystal Green Bay için daha önceden yazmış olduğumuz bloglara da göz atmanızı isterim. Örneğin bu yazıda sizlere “Bodrum Kaçamağı Projesi” sunmuştuk :) Bu yazıda, tatile Bodrum’ a gitmek için bir çok neden bulacaksınız.

https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/bodrum-kacama-projeniz

Crystal Green Bay’ da bu yılın nasıl geçtiğini yeni Genel Müdürümüz Ahmet Derin’ e sorduk. Ahmet Bey, uzun yıllardır Crystal Hotels Grubu otellerinde Yiyecek ve İçecek Müdürlüğü görevini sürdürürken, bu yıl Crystal Green Bay otelimizin yönetimini devraldı. Olumlu ve yenilikçi bakış açılarını hem otelin yönetimine hem de misafirlere yansıttığına inanıyoruz kesinlikle. Tatil için otel seçerken o otelden memnun kalmamızı sağlayan büyük etkenlerden birisi de sunulan “yiyecek ve içecek hizmeti” oluyor. Tatili en sade hali ile şöyle yorumlayabiliriz aslında ; temiz bir oda, temiz çarşaflar, lezzetli yiyecekler, bazen huzur için sakinlik, bazen eğlence. Ahmet Bey, “misafirlerimiz otelimizdeki her alandan keyif aldıkları gibi pavilyonlarda ve aqua snack restoranda da gün içinde keyifle vakit geçiriyorlar.” diyor. 

Peki tüm bunlar ile sadece kafa dinlemek, huzur için mi bu otel. Tabii ki değil :) Aynı zamanda animasyon ekipleri tarafından sunulan aktiviteler, şovlar ve yaş sınırı olmayan eğlence için aquaparkı ile de bol bol alkış toplayan bir otel burası. Önümüzde harika bir eylül ayı var. Eylül ayı yenilenmek, dinlenmek için müthiş bir ay. Siz de Bodrum’ da Güvercinlik’ te, müthiş bir koy, yemyeşil bir doğa, dingin bir deniz havası içinde tatil yapmak ister misiniz? Doğanın mucizelerinin içine gizlice koyulmuş gibi duran bir otel; Crystal Green Bay Resort& Spa. Tam olarak bu otelde deniz- kum- güneş- doğa denklemini kurabilir, aradığınız huzura erişebilir, eğlenmek isterseniz eğlenebilir, müthiş lezzetler tadabilirsiniz. Yenilenir, hayran kalır, dönmek istemeyebilirsiniz.

Crystal Hotels Grubu' nun, Bodrum- Güvercinlik' te yer alan güzide oteli ; Crystal Green Bay Resort & Spa için tatil danışmanlarından destek alabilirsiniz. Bodrum' a hiç gitmediyseniz ya da aklı Bodrum ' da kalanlardansanız, bütçenize göre avantajlı bir tatil arıyorsanız ya da kafanıza takılan her hangi bir şey var ise; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışman" larına ulaşabilir , kişiye özel destek alabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin.

Yorumlar

Yorum yazınız