Bu Görkeme Siz de Şahit Olmak İster Misiniz?

Sosyal medya paylaşımlarında, izlediğinizde bir heyecan, hoş bir his oluşturan şu videoya rastlıyor musunuz bugünlerde? Hangi videodan bahsettiğimizi görmeniz için size linki bırakıyorum ;
https://youtu.be/tYM8j7jeMbk

Hoşunuza gitti öyle değil mi? Evet, ülkemizin en özel, sanatsal festivallerinden "Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali" 1 Eylül' de başlıyor. 18 Eylül 2019 tarihine kadar sürecek bu görkeme siz de şahit olmak ister misiniz? Kültür Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'nin ilk  opera / bale festivali olan  Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali, 1994 yılından bu yana Antalya'da gerçekleşiyor. Görkemli ve büyülü, 2 bin yıllık geçmişi olan Aspendos Antik Tiyatro'sunda. Açılışta Bizet'in ünlü ve sevilen operası "Carmen" Aspendos Antik Tiyatrosu'nda sahne alacak. Devam eden tarihlerde ise 8 Eylül "Kuğu Gölü", 12 ve 13 Eylül "Aida" operası, Antik Mısır'ı canlandırılması... Bu yıl bir ilk olarak 16 Eylül 'de EXPO' da "Troya" ile sanatseverler bir araya gelecek. 

Tüm sanatseverleri bir araya getirecek bu özel festival için bizde heyecanlıyız. Side Bölgesi'nde yer alan otellerimiz, festivale katılan sanat severleri ağırlayacak. Crystal Sunrise Queen Luxury, Crystal Sunset Luxury ve Crystal Palace otellerimiz, bu görkemli ve büyülü şehir Antik Side'nin yakınlarında yer alan 3 otelimiz. Her yıl, dünya üzerinden Side Antik Kenti'ne ilgi duyarak gelen ve hatta özellikle her yıl gelmek için bu şehri tercih eden özel konuklarını ağırlar. Uluslararası bir önem taşıyan bu festivalin gerçekleşmesi de her yıl özel bir zamanlama bizler içinde... Eylül ayının başlangıcı ile iklim biraz daha sakin ve ruhumuz adeta yenileniyor gibidir. Böyle güzel bir zamanlamada ruhunuzu sanatla doyurmak isterseniz sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Büyüleyici Şehir Side ; https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/b-y-leyici-ehir-side-

 Mimarisi ile Büyüleyici otelimizi ; https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/mimarisi-le-b-y-leyici-otel-crystal-sunrise-queen 

Apollon Tapınağını ; https://www.crystalhotels.com.tr/tr/blog/apollon-tap-na- linklerimizi sizler için buraya bırakıyorum.

Blog okurlarımıza ve Kilit Hospitality Group misafirlerine her hafta başka bir konu ve rota sunmaya devam edeceğiz. Bütçenize göre avantajlı bir tatil arıyorsanız 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışman" larımıza ulaşabilir,  özel destek alabilirsiniz. 

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız