Boğazkent'te Doğa İle İç içe Bir Tatil

p_kapak-fotgorasijpg.jpg

Doğayla iç içe bir tatil,

Size, unuttuğunuz o yemyeşil doğayı hatırlatmak istiyoruz.

Kuş sesleriyle güne uyanmak,

Kuşların özgür ve coşkulu cıvıltısını en son ne zaman uzun uzun dinlediniz?

Hücrelerinize kadar hissedeceğiniz tertemiz bir hava...

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA’da size o yemyeşil doğayı, kuş cıvıltılarını, huzuru ve eğlenceyi bir arada sunuyoruz.

Belek Boğazkent’te yer alan otelimiz, sizlere doğanın bütün güzelliklerini sunar. Antalya’nın en özel kuş cennetinin ortasında bulunan otelimizin çevresinde 200’ü aşkın kuş türüne rastlamak mümkün. Hiç görmediğiniz yeni kuş türleriyle tanışacak, bütün güzelliğiyle sizi karşılayan yemyeşil bahçemizde huzuru kucaklayacaksınız. Sizi temin ederim ki, böyle bir bahçe manzarasıyla güne uyanma deneyimini tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz.

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA’ da bulunan güzellikler bu kadarla da bitmiyor. Otelimizin yanında bulunan Köprü Çay, eski adıyla Eurymedon, günümüzden 2 bin yıl önceye dayanan bir tarihe sahip. Tarih kokan havası ve tertemiz suyuyla hemen yanı basınızda bulunan nehrin kenarında aileniz ve sevdiklerinizle yürüyüş yapabilirsiniz.

Nesli tükenmekte olduğu için koruma altına alınan Caretta Carettaları görebileceğiniz nadir sahillerden birisi de otelimizdeki eşsiz plajımızdır. Kumsala sahip plajımızda pırıl pırıl denizin de keyfine varacaksınız.

Tatiliniz boyunca maksimum eğlencenin tadına varabilmeniz, unutulmaz anılar edineceğiniz bir tatil geçirebilmeniz, konforun, kusursuz hizmetin ve rahatlığın keyfini çıkarabilmeniz için her şeyi sizler için planladık. Çocuklarımızı da düşündük tabi. Onlar ve sizin için huzurun yanına eğlenceyi de ekledik. Otelimizin içinde bulunan Aquapark’ımızda ailenizle birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Burada doğanın bütün mucizelerini bizlerle birlikte keşfetmek isterseniz, hiç vakit kaybetmeden Crystal Paraiso Verde Resort & SPA linkine tıklayarak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazınız