Birlikte denizin derinliklerine dalmaya ne dersiniz?

Geçtiğimiz hafta sizlere Kilit Hospitality Group’ a ait en özel otellerden olan Nirvana Mediterrenan Exellence açılışını duyurmuştuk. 19 Haziran’da Nirvana #ME kapılarını açtı konuklarına. Yaşadığımız bu özel sürecin, zorunlu önlemlerine ek olarak aldığımız önlemlerle, konuklarımız özel bir tatil deneyimi yaşıyor bugünlerde. Nirvana #ME’yi keşfetmek için bir önceki blog yazımızı okumanızı öneririz. Eğer sizde bu yıl tatil deneyimi yaşayanların sürecini merak ediyorsanız, otelimizi sosyal medya hesaplarından takip ederek, anlık paylaşımları görebilirsiniz.

 

Bu yazımız ile temmuz ayında açılışı gerçekleşecek Amara Dolce Vita Luxury’ den bahsetmek istedik. Rüya gibi bir koyda yer alan özel konsept otelimizi keşfetmeye, oradan doğayı keşfe ve hatta denizin derinliklerine dalmaya ne dersiniz? Öncelikle otelimiz Amara Dolce Vita’dan haberdar olduğunuzu düşünüyoruz. Antalya destinasyonunda yine çok bilinen otellerdendir. Henüz ilk defa duyanlar için ise Amara Dolce Vita Luxury için kolay ulaşım linkler bırakıyoruz yazımıza.

 

https://www.amaraworldhotels.com/dolce-vita/tr/

 

https://www.youtube.com/watch?v=x7GcCWoRFAQ

 

https://www.instagram.com/amaradolcevitaluxury/?hl=tr

 

Linkleri tıklayarak keşfettiyseniz eğer eminiz siz de bayıldınız Amara Dolce Vita’ ya. Oteli özel kılan özelliklerden biri de Tekirova’da konumlanmış olduğu koy. Doğanın tam da kucağında! Otelin oda standartları, sunduğu hizmetler ve bu döneme ait almış olduğu önlemleri yine internet sitesinde görebilirsiniz. Lüks konsepti, ayrıcalıklı hizmetleri, doğanın içinde sunduğu ve oldukça geniş olan alanları ile hem özel tatil planları hem de aile olarak yapacağınız planlar için güvenli bir tatil seçimi olacaktır. Ertelemiş olduğunuz bir balayı planınız var ise de Amara Dolce Vita balayı tatili için mükemmel bir tercih olacaktır. Şimdi sizleri yazının devamında önce biraz doğaya kaçırmak isteriz. Aylardır içimizde biriktirdiğimiz enerjiyi doğada, iki tekerli özgürlük dediğimiz bisiklet ile atmaya ne dersiniz? Özel bisiklet parkuru bulunan bu bölgede sadece bisiklet ile çok yakın mesafelerde antik kalıntıları da keşfedebilirsiniz. Parkurları geçerken ruhunuz yeşile doyacak, uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz o temiz havayı içinize çekeceksiniz. Crystal Hotels Blog arşivimizde Antalya’ ya tatile geldiğinizde keşfedebileceğiniz birçok yer görebilirsiniz. Amara Dolce Vita’ ya en yakın mesafede yer alan, adeta bir açık hava müzesi olan Phaselis ise en etkileyici keşfiniz olabilir.

 

Peki şimdi birlikte denizin derinliklerine dalmaya ne dersiniz?

 

Dalış tutkunları için Antalya’nın birçok noktasında heyecan verici rotalar vardır. Profesyonel dalış biliyor ya da hiç deneyimlememiş olabilirsiniz. Denemeye değer diye düşündüğümüz bu macera için otelimiz; “Amara Diving” konsepti sunmaktadır. Ve bu dalış macerası otelden, sadece 10 dakika kadar bir mesafede yer alan “Üç Adalar” da gerçekleşmektedir. Bu aralar hepimizin ihtiyaç duyduğu şey yeni keşifler, güvenli alanlar. Amara Diving konsepti ve Üç Adaları keşfetmek ve daha farklı dalış rotaları için blog arşivinde yer alan yazımızı okumanızı öneririz. Adına Üç Adalar denilmiş olsa da Martı- Mağara- Piknik ve Küçük Ada isimleri ile 4 adadır burası. Dünya üzerinde ünlü ve nadir bulunan dalış merkezlerindendir. Suyun büyülü dünyasını keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

 

Amara Dolce Vita’ dan Üç Adalar’ a keşif yolculuğunu görebilmeniz için sizlere Kilit Hospitality Group TV/ Youtube kanalımızdan bir link bırakıyorum; https://www.youtube.com/watch?v=gjNCDmlPptk

 

Crystal Hotels Blog okurlarımıza ve Kilit Hospitality Group misafirlerine her hafta başka bir konu ve rota sunmaya devam ediyoruz.
Bu yıl tatil için güvenli bir tatil için otel arıyorsanız 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından “Tatil Asistanlığı” hizmeti ve özel destek alabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin.

Yorumlar

Yorum yazınız