Bir Zamanlar Hepimiz Çocuktuk :)

Bu hafta blogda çocukluğumuza inmeye ne dersiniz ? :) Başlığımız Walt Disney’ in meşhur bir sözünden esinlenmiştir. Bir zamanlar dünyadaki herkes çocuktu. Düşünüldüğünde ne kadar derin değil mi ? Hepimiz doğuyoruz, bir bebeklik ardından çocukluk dönemi geçiriyor, ergenliği de atlatıp yetişkin oluyoruz. Geriye bakıldığında hızlıca geçmiş bir zaman. Zaman sahiden mucizevi.

Dünyaya geldiği andan itibaren her şeyi kaydediyor bir birey. Bir çocuğun dünyasını anlamak için ise kendi çocukluğumuza doğru yolculuğa çıkabiliriz. Heyecanlığımız, bizi mutlu eden şeyler hala hafızamızda. İşte çocuklarımızda her şeyi kaydediyor. Uzmanlar bu durumun altını hep çiziyorlar. Biz de bugüne dek blog sitemizde, uzman görüşleri ile çocukların ilk tatillerini unutmadıkları ve Crispy Kids World konseptimizi oluştururken her detayı düşündüğümüzü sizlere aktardık. Blog arşivimizden ulaşabilirsiniz. Bu sevimli sahne fotoğrafı bu hafta Antalya’ da Kemer’ in Göynük Beldesi’nde yer alan otelimiz Amara Prestige Elite’den ulaştı. Ne kadar sevimliler değil mi? Disneyland’ın bu sevimli kahramanlarına çocuklar bayılıyor. Sadece çocukları değil yetişkinleri de heyecanlandırmayı başaran, mutlu eden bu kahramanlar ile eğlenceli anlar yaşanıyor otellerimizde. Çocuk şovlarına anne babalarda keyifle katılım sağlıyor. Minik konuklarımızın istekleri yalın ve sade…Eğlenceli anlar yaşamak, hayal dünyalarını besleyen maceralara şahit olmak ve birazda lezzetli yiyecekler… Crispy Kids World konseptini oluştururken eğitici ve öğretici zamanlar geçirmeleri için her detayı önemsiyoruz. Amara Prestige Elite’ de de onların kendilerine ait kocaman bir mini kulüpleri var. Genel olarak otel oldukça geniş bir alana ve sahile sahip. Oteli detayları ile görebilmeniz için sizlere youtube kanalımız Kilit Hospitality Group TV ‘ den link bırakıyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=RV0SLZEOItc

Çok beğendiniz değil mi ? Tertemiz bir plaj, Kemer’ in doğası, mis gibi bir hava. Açıldığı günden bu yana bir çok ailenin dikkatini çeken bu otel binlerce insanı konuk etmeye devam ediyor. Çocuklarınız henüz okul çağına ulaşmadı ise eylül bitmeden hatta ekim sonuna kadar bu otelde harika bir tatil planlayabilirsiniz.

İnternet sitemiz https://www.kilithg.com/index.php açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 Eylül-Ekim fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız