Bir minik sayfa, içinde kocaman bir dünya…

p_ekran-resmi-2019-01-04-024519png.png

Bir minik sayfa kurduk ama içi kocaman bir dünya. Onların, çocuklarımızın yani geleceğimizin dünyası. Her gün oraya minik minik öneriler, eğlenceli videolar konduruyoruz. Sizleri bu dünyaya davet etmek istiyoruz. Otellerimizde şimdiye kadar tatil yapmış olan minik dostlarımız konseptimizi bilirken yeni keşfedecek olanlar için aşırı eğlenceli bir sayfa oluşturduk. Otellerimizde tatil yapmış olan minik dostlarımızı bu sayfada birlikte büyümeye davet ediyoruz. Bu minik sayfamızdaki kocaman heyecanımızı instagram hesabımız @crispykidsworld’ den takip edebilirsiniz :)

 

Önümüzde kış günleri var evet! Ama zaman geçecek, bahar gelecek, çiçekler açacak, denizler ısınacak ve tatil zamanı geldiğinde biz büyükler, miniklerimize uygun otel arayacağız yine :) Biz Kilit Hospitality Group olarak her yıl dünyanın farklı ülkelerinden genel minik konuklarımızı ağırlarız. Evet , tatillerine belki aileleri ile geliyor olabilirler ancak onlar da bir bireyler. Biz, Crispy Kids World konseptimizi oluştururken bu hassasiyet ile düşündük hep.

,p_ekran-resmi-2019-01-04-02_45_41.png||,

Otellerimiz içinde mini kulüp alanları oluştururken özenle davrandık. Otellerimizde onlar için geniş alanlar ayırdık. Eğitici ve öğretici konseptimiz “Crispy Kids World” oluşturduk. 

Kilit Hospitality Group olarak turizmde edinilmiş olan deneyimle çocukların tatilde ne istediklerini biliyoruz. Aslında istekleri de kendileri gibi oldukça yalın. Neşeli ve eğlenceli zaman geçirmek, mutlu olacakları aktiviteler, beğendikleri yiyecek ve içecekler. Zihinlerinin birer kaydedici olduğu ve gördüklerini uygulamak, öğrenmek konusunda hızlı oldukları bilincindeyiz. Uzmanlarımız ile birlikte onlar için “Crispy Kids World” ü kurduk. Sevimli kahramanımız Crispy ile eğlenceli dakikalar geçirsinler, eğlenirken de öğrensinler istedik.

Kahramanımız Crispy, çocuklarla birlikte oyun oynuyor, resim çiziyor… Denizde ve havuzda bütün gün eğlenirlerken, akşamları tatil arkadaşları ile birlikte sahnede çılgınca dans ediyorlar. . “Crispy Kids World” ile kitaplıklar ve resim atölyelerini oluşturduk. Onlara özel masal ve boyama kitapları hazırladık. Yeni tatil zamanı gelinceye dek, tatile en iyi hazırlık için sizi de hayalimize dahil etmek istiyoruz. 

Kilit Hospitality Group 2019 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Tüm otelleri görmeniz için de link bırakıyorum ; http://www.kilithg.com 

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

Yorumlar

Yorum yazınız