Bebeğinizle İlk Tatil

Bu günlerde 2020 yılı için erken rezervasyon fırsatlarına rastlıyor olabilirsiniz. Bu yazımız bebeği ile ilk defa tatil planı yapacak ve 2020 başlarında ebeveyn olacak çiftlerimize özel olarak hazırlandı. En öncelikle bu deneyimin size özel ve anlamlı olacağına inanın lütfen. Bir çok yazı ya da çevreniz zorluğunu dile getirebilir, sizi düşündürebilir ancak bu düşünceyi unutun ve yazımızı okumaya devam edin lütfen. Bebekle ilk tatil, siz kendinizi tam olarak hazırlarsanız eğer harika geçecektir.

Bebeği ile ilk defa tatile çıkacak olan ailelerden bize bugüne dek bir çok soru gelmiştir. Çoğu ortaktır aslında. Bu cevapların sizin zihninizde oluşacak olası sorulara da cevap olmasını temenni ederiz. Öncelikle bize yönelen genel sorulardan bahsedip, sonrasında yine sizi tamamen rahatlatacak bilgiler sunacağız bu blogda. Yaşamınıza bir bebek dahil olduğunda, yola çıkarken yanınızda taşıdığınız ihtiyaçlar kalemi oluşacak bunu biliyoruz. Uçak ya da arabanız ile gelmeniz durumda da bagaj ve yer olarak tasarruf edecek olmanız sizi rahatlatacak. Bebekle tatilde en çok sorulan soru; otellerimizde bebek arabası temininin yapılıp yapılmadığı… Evet, otellerimizde ergonomik bebek arabası mevcuttur. Otele geldiğinizde başvurup, kısa bir form doldurarak tatil boyunca kullanabilirsiniz. Bonus bir bilgi olarak 0-2 yaş bebeğiniz gündüz uyku sürelerinde pusette mışıl mışıl uyurken siz de manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Otel seçimini yapmak için tatil danışmanlarımız ile görüştüğünüzde hiç çekinmeden ihtiyaç taleplerinizi bildirin lütfen. Hatta rezervasyonuza talep notu olarak düşülmesini bildirebilirsiniz. Rezervasyon paketinizde, havalimanı transfer hizmetinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Bir diğer genel soru ise odanıza bebeğinize özel yatak verilip verilmemesi. Tüm otellerimizde bebeğiniz için park yataklar mevcuttur. Bebeklere özel 6 ay sonrası özel beslenme seçeneklerini de çocuk büfesi, bazı otellerimizde bebek büfesi ve sağlıklı yiyecekler büfesinden temin edebilirsiniz. Kaşık mamalar da özel bölümde bebekler için hazırdır. Odada ihtiyaç duyalan temel ekipman ise ısıtıcıdır. Ve evet yine tüm odalarımızda ısıtıcılar, mama hazırlayabilmeniz için kapalı şişelerde sular servis edilecektir. Müsaitlik durumuna göre, otel yönetiminden rica ederek mama sandalyesini dahi odanıza dahil edebilirsiniz. Öncelikle şunu bilmeniz size iyi gelecektir. Kesinlikle siz o otelin özel misafiri olacaksınız. Tüm çocuklar ve bebekler için otel yönetimi ve ekipler size gereken ilgi ve desteği sağlayacaktır. Yine otele ulaştığınızda bakıcı hizmeti olup olmadığı öğrenip, kısa bir süre de olsa baş başa özel bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. Yine en çok sorulan sorulardan olan ve temel ihtiyaç sayılabilecek şey banyo küveti. Her otelde bebeğiniz için banyo küveti talep edebilirsiniz. Sterilizatör de yine en en önemli ihtiyaçlardan :) İlk tatil deneyimimizde taşıdığımızı hatırlıyorum . Bunu yapan eminim çok anne de vardır. Otellerin bebek köşelerinde temin edebilir ve sterilizasyon işleminizi kolaylıkla her gün yapabilirsiniz. Tüm bu yazdıklarımız dışında siz de beliren soru işaretleri var ise biz yazın lütfen!

Sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız