Ruhumuzu Geleceğin Umudu Sarıp Sarmalasın

Umut dolu tebessümlerimizi gökyüzüne uçuralım mı hep birlikte? Bu hafta bloğun rengini umuda boyamak istedik. Neşe sarsın içinizi bu satırları okurken. Kutlanamayan bayramlar, yalnız hissettiğimiz zamanlar geride kalsın artık.

Gelecekte galiba şöyle anacağız;

Bir şey oldu ve sonra her şey değişti

Önce bir süre içimize kapandık

Sonra ise her şeye başka yaklaştık

Dışarıya, doğaya, çimlere bambaşka adımlar attık

Havayı bambaşka içimize çektik

Denizi daha başka hissettik

Seçimlerimiz de başkalaştı

Her şey…

Yaşamda her şey daha özenli hale geldi.

İlk tatilini ve süregelen tüm tatillerini bu farkındalıkla geçirecek olanlar kimler? Bize yazın lütfen! Eğlenilsin, dans edilsin, denizin kokusu içimize çekilsin, huzurla ve iç dinginliğimizle devam edelim yaşama… Yaşanılan son “tam kapanma” olsun. Her anı kutlayıp, her günü bayram tadında, neşeli ve enerjik yaşayalım mı?

Bir tatile çıkalım ve bu tatil bizi yenilesin, tazelesin, iyileştirsin…

Yeni, yepyeni bir başlangıç yapalım.

Güneş banyosu yapalım. Denizin sonsuzluğuna kendimizi bırakalım ve akşamları yıldızların altında oturalım. Hepimiz özledik bu anları. Blog arşivimizde özel bir yazımızda D Vitaminin bizler için ne kadar önemli olduğundan bahsettik. Sağlığın öncelik olduğu bu dönemde, doğadan aldığımız vitaminlere ve bize sağladığı enerjiye ihtiyacımız var. Bu yazımızın içeriğinde kapsamlı olarak bahsetmiştik. Bedensel sağlığımızla birlikte duygu durumumuzu da etkileyen vitamin eksiklikleri durumunu önemsemeliyiz. Uzmanlar bu konuda uyarıyor. Dünyanın muazzam döngüsüne tabiyken bizler, güneşten aldığımız vitamini stokluyor ve güneşsiz günlerde bu kaynaktan kullanıyoruz. Söz konusu sağlık ise daha hassas olmamız gerektiğini öğretti zamanın ruhu bize. Bedenimizi dinlemek, zihin-beden-ruh bütünlüğü içinde dengede kalabilmek…

Tüm sistemlerimiz birbiri ile bağlantılı. Bedensel ve ruhsal… Güzel bir tatil hayali kurduğumuzda dahi zihnimizden vücudumuzu yayılan, iyi hissettiren enerjiyi takip ediyorsunuz sizde değil mi? İyi hissetmek, hayalci ve umut dolu yanımızdan vazgeçmemek ve kendi etki alanımızda da olsa yaşama olumlu bir katkı koymak. Bugünlerde bunu çok daha fazla hatırlamak ve yanı başımızdakilere de güzel bir umut enerjisi yaymak çok kıymetli görünüyor. Polyannacılık değil aksine bu bir bilinçli polyannacılık manifestosuna davetiye olabilir. J Bize dahil olmak ve iyi&güzel şeylerin hayalini kurmaya var mısınız? Biz sizin tatil hayalini gerçek kılmak adına buradayız. Blogda bizi takipte kalın!

İnternet sitemiz www.kilithg.com’ dan tüm otel markalarımıza, açıklamalı metinler aracılığı ile otellerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşmanız mümkün. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Asistanı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2021 fırsatları için; 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Asistanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız